Auriai

Vilnius, Žirgyno g.

Apie Projektą

Auriai prasidėjo nuo ambicingos idėjos sukurti miestelį, grindžiamą tvaraus vartojimo principais ir siūlantį išskirtinę gyvenimo kokybę.

Įgyvendindami šią idėją subūrėme stipriausius architektūros bei urbanistikos vizionierius ir pasitelkėme naujausių technologijų siūlomas galimybes. Taip gimė Auriai – unikalios koncepcijos miestelis, kuriame padėsime jums sukurti ypatingus namus.

Auriuose rasite vieną geriausiai suplanuotų miestelio komercinių zonų Vilniaus rajone. Aurių namų kvartale kviečiame įsikurti ekologiškų maisto prekių krautuvėlės, kavinukes ar šeimos restoranus, sporto salę, vaikų darželį  ir kitus patogų gyvenimą užtikrinsiančius paslaugų teikėjus.

Gyvenkite ir kurkite verslą Auriuose – pagrindinėje miestelio gatvėje įsikurs verslaujančios šeimos. Joms skirtuose sklypuose siūlome pasistatyti gyvenamąjį namą, o kitame sklypo gale įrengti dirbtuves ar parduotuvę. Modernios bendradarbystės erdvės leis rūpintis savo verslu neišvykstant iš Aurių.
Atsižvelgiame į bendruomenės norus bei poreikius ir skatiname naujakurius aktyviai prisijungti prie komercinės zonos ir bendrųjų erdvių planavimo.

Auriuse įrengta laisvalaikio infrastruktūra – apšviesti pasivaikščiojimų, sporto ir laisvalaikio erdvės, vaikų žaidimų aikštelės, iškylų zona. 3,6 ha parkas ir privatus ežeras, aplink kurį bus įrengtos iškylų aikštelės su laužavietėmis, o pakrantėje bus įkurtas privatus pliažas ir iškils medinė pirtis. Natūralus miškas, besiribojantis su miesteliu, pratęsia Aurių parką.

Vilniaus miesto komunikacijos yra atvestos iki kiekvieno Aurių gyvenamųjų namų kvartalo sklypo (vanduo, elektra, nuotekų šalinimo sistema). Šviesolaidinis internetas kvartale. Jau 2018m. pavasarį asfaltuotas kelias ves iki pat miestelio. Visos gatvės individualių namų kvartale Auriai taip pat asfaltuotos. Ranka pasiekiamas Vilniaus senamiestis – 15-20 min. automobiliu. 5 km spinduliu įsikūrusios mokyklos, vaikų darželiai, gydytojų kabinetai, vaistinės, maisto prekių parduotuvės ir kitos būtiniausios paslaugos.

Miestelyje ribojamas pašalinis eismas, o į Aurių individualių namų kvartalą patekti galima pro vienintelius vartus. Apšviestos  miestelio gatvės ir žaliosios erdvės leis saugiai jaustis bet kuriuo paros metu. Atvirumas yra viena patikimiausių priemonių užtikrinti saugumą, todėl sklypų ribas žymės tankūs krūmynai ir žemos tvorelės. Vaizdo kameros – sklypų kvartalo Auriai gatvės ir viešosios erdvės bus stebimos visą parą.

Auriuose bus įrengtos atviros sodininkystės erdvės ir šiltnamiai, kuriuose gyventojai galės užsiauginti ekologiškų daržovių arba jų įsigyti. Miestelyje auginama ekologiška produkcija tiekiama ir čia įsikūrusioms kavinėms bei parduotuvėms. Sodininkystės erdvių ir šiltnamių dirvožemiui praturtinti naudojamos kompostavimo įrenginiuose apdorotos organinės atliekos. Gyvenvietės energijos poreikiams naudojame saulės kolektorius.

 

Daugiau informacijos:

Sklypų pasirinkimas >>

Privalumai

  • Uždara teritorija
  • Vaizdo stebėjimo kameros

Planai

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Video Pristatymas

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika