Lazdynėlių Vingis

Vilnius, Lazdynėliai, Lazdynėlių g. 50

Apie Projektą

Lazdynėlių vingis – naujas jaukus mažaaukštės  statybos daugiabučių namų projektas įsikūręs miškingoje vakarinėje sostinės dalyje – Lazdynėliuose. Šalia esantis Bukčių miškas bei tekanti Neris dovanos gaivią žalumą, kuri puikiai tiks aktyviam laisvalaikiu ir laikui su šeima.

Įrengiami A energinės klasės būstai, atitinkantys aukštus energinio efektyvumo reikalavimus bei užtikrinantys mažesnes eksploatavimo išlaidas. Taip pat kiekviename bute suplanuota rekuperacinė vėdinimo sistema, kuri gyvenamąją erdvę aprūpins gaiviu oru.

Statybos darbams atlikti naudojama moderniausia įranga ir pažangios inžinerinės technologijos. Kurdami šį projektą bendradarbiavome su ilgametę darbo patirtį turinčiais Vilniaus architektūros studijos architektais, technikais, inžinieriais bei kitų sričių specialistais, kurie garantuoja, kad gyvensite aukščiausios kokybės kriterijus atitinkančiuose namuose!

Miškingoje vakarinėje sostinės dalyje įsikūrę Lazdynėliai ir šalia esantis Bukčių miškas bei tekanti Neris dovanos gaivią žalumą, kuri puikiai tiks aktyviam laisvalaikiu. Nors ir gyvensite tikrame gamtos prieglobstyje –vaikų darželiai, mokyklos, gydymo įstaigos, prekybos centrai – viskas šalia.

Visi „Lazdynėlių vingio“ butai turės balkonus, o dalis – erdvias terasas, visa tai leis mėgautis atsiveriančia miškų panorama, skirta tik Jums ir Jūsų bendruomenės gyventojams.

„Lazdynėlių vingio“ namai įsikūrę kiek atokiau nuo miesto maišaties, tad apačioje palikę nerimastingą jo triukšmą, galėsite mėgautis gamtos harmonija bei plačiuose balkonuose ir terasose kvepiančia pušyno gaiva ar sekmadienio pusryčiais su šeima.

Naujuose Jūsų namuose bus sumontuoti dideli, medinio profilio, trijų stiklų paketo su selektyviniu stiklu, langai izoliuojantys ne tik šilumą, bet ir garsą. Dideli langai leis mėgautis aplink esančiu pušynu, suteiks namams šviesos ir dar didesnės erdvės pojūtį.

Kvartalą sudarys tik nedideli, keturių aukštų namai su liftais visose laiptinėse. Suformuoti jaukūs vidiniai kiemeliai, įrengtos požeminės ir antžeminės automobilių stovėjimo aikštelės su sandėliukais, atskiros saugyklos dviračiams.

 

Daugiau informacijos:

A ir B korpusų statybos pabaiga – 2018.12

C ir D korpusų statybos pabaiga – 2020.05

Butų pasirinkimas >>

 

Atstovų kontaktai:

Karolis Adamonis – tel. nr.:  +370 684 84886 El. paštas: karolis@lazdyneliuvingis.lt

Laura Stanevičienė – tel. nr.:  +370 628 39952 El. paštas: laura@lazdyneliuvingis.lt

Apdaila, Kainos, Pristatymas

Privalumai

 • A energinio naudingumo klasė
 • Galimybė įsigyti sandėliuką
 • Liftai
 • Mediniai langai
 • Požeminės parkavimo vietos
 • Rekuperacija
 • Vaizdo stebėjimo kameros

Planai

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Video Pristatymas

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Statomas
€ 1 853 / m2

Pylimėlių 38

Vilnius, Antakalnis, Pylimėlių g. 38
 • Plotas:
  37 - 63 m2
 • Kaina:
  67.000€ - 120.000€
Pastatytas
€ 3 030 / m2

Užupio Terasos

Vilnius, Užupis, Kreivasis skg.
 • Plotas:
  42 - 117 m2
 • Kaina:
  113.000€ - 373.000€
Pastatytas
€ 1 810 / m2

Kauno Algirdo Kvartalas

Vilnius, Naujamiestis, Kauno g. 16
 • Plotas:
  40 - 137 m2
 • Kaina:
  70.000€ - 299.000€