Žygimantų 12

Vilnius, Senamiestis, Žygimantų g. 12

Apie Projektą

Nauji butai Žygimantų 12 senamiestyje. Žygimantų 12 įsikūręs vietoje, kurios ritmą diktuoja upė ir miesto tvinksnis. Visos vaizdingiausios sostinės vietos pasiekiamos tarsi ranka. Išskirtinė vieta atskleidžia neribotų galimybių kupiną gyvenimą. Akimirkai nusikelkite į savo namus, pro kurių langus matytumėte Vilnių, atsiskleidusiu netikėtu kampu. Įsivaizduokite vietą, kuri turtinga istorijų, o Jūs – naujos istorijos dalis. Nesvarbu, iš kur Jūs kilote, svarbiau – kurioje vietoje atsiskleidžiate. Namai – tai jausmas ir aplinka, kuriuose mėgaujatės kiekviena akimirka, kai norisi būti čia ir dabar.

Moderniosios architektūros tipo projektas papildys kairiąją Neries krantinę tvariu ir funkcionaliu keturių aukštų su mansarda pastatu, kuriame numatyti ne tik butai, bet ir komercinės patalpos. Pastatą sudaro du korpusai – Upės ir Bokštų. A+ energinio naudingumo klasės projektas kurtas laikantis modernaus stiliaus tradicijų, kurių pagrindas – aukščiausios kokybės medžiagos, naujausios statybų technologijos, tvarumas, funkcionalumas ir patogumas.

Erdvus „Žygimantų 12“ vidinis kiemas – tai gyventojų ramybės ir privatumo oazė, kurioje saugu vaikams ir ramu suaugusiems. Pirmuosiuose aukštuose esantiems butams priklauso nuosavos terasos su kiemeliais. Žygimantų gatvės fasadinė pusė ribojasi su Nerimi, o kita pusė remiasi į Tilto g. kiemelių labirintą.

 

Daugiau informacijos:

Butų pasirinkimas >>

Privalumai

 • A energinio naudingumo klasė
 • Aukštos lubos (2,7m<)
 • Požeminės parkavimo vietos
 • Rekuperacija
 • Uždara teritorija

Planai

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Statomas
Klauskite kainos

Šv. Stepono Baltas lapas

Vilnius, Senamiestis, Šv. Stepono g. 33
 • Plotas:
  25 - 80 m2
Statomas
Klauskite kainos

Auréa Home

Vilnius, Šnipiškės, Giedraičių g. 56
 • Plotas:
  31 - 69 m2
Statomas
Klauskite kainos

Paupys

Vilnius, Senamiestis, Aukštaičių g.
 • Plotas:
  23 - 126 m2

1 Įvertinimas

 • Zakas
  2019-11-05 ; 16:00

  Menkavertis arhitektūriniu poziuriu projektas. Transporto inžineriškai neišspresta vieta.
  Transporto spūstys garantuotos!!!