Paupys

Vilnius, Senamiestis, Aukštaičių g.

Apie Projektą

Šešių geriausių Lietuvoje architektų komandų suprojektuoti gyvenamųjų namų kvartalai, modernus verslo kompleksas, kūrybinės ir visuomeninės paskirties erdvės, vaikų darželis ir senamiesčio turgus – visa tai kursis naujame sostinės rajone pavadinimu Paupys. 5 hektarų buvusi pramoninė teritorija sostinės senamiestyje atgims su nauja jėga ir taps gyvybingu miestiečių bei turistų traukos centru. Nauji butai, butu kainos ir atsiliepimai talpinami čia.

Pirmuosius Paupio rajono gyvenamųjų namų kvartalus šalia Vilnios upės kranto planuojama baigti 2019 metais. Suplanuoti daugiau nei 600 butų: nuo kelis šimtus kvadratinių metrų užimančių prabangių, išskirtinių apartamentų iki jaukių, stilingų, nedidelio ploto butų jaunimui ar jaunoms šeimoms.

Šalia gyvenamųjų namų Paupio rajone įsikurs ir modernus verslo kompleksas, talpinantis savyje aukščiausios klasės biurus, nestandartines ir išskirtines patalpas kūrybinių industrijų verslams, o taip pat įvairias parduotuves, restoranus, klubus, meno galeriją su konferencijų centru, sporto klubą ir vaikų darželį.

Išskirtinis Paupio akcentas bus stilingas gourmet turgus, po savo stogu talpinsiantis ne tik ūkininkų, žvejų ir kulinarinių meistrų parduodamą produkciją, bet ir keliolika gatvės maisto restoranėlių.

Ypatingas dėmesys visame rajone bus skirtas įvairioms visuomeninėms erdvėms – kuriamos aikštės, fontanai, meninės instaliacijos. Tam, kad erdvės būtų skirtos žmonėms, o ne automobiliams – jų parkavimui suplanuotos požeminės aikštelės, išsidėsčiusios po visu kvartalu.

Jūs ieškote ramybės ir kartu gyvybingumo, miesto patogumų ir gamtos paprastumo. Jūs ieškote pusiausvyros. Paupys atlieps visus šiuolaikinio žmogaus poreikius. Naujajame rajone į vieną darnią kompoziciją organiškai susilies gyventojai, verslas, žaluma, žaidimų plotai ir, neabejokite, labai gera kava. Stilingas miesto turgus sugrąžins miestiečiams įprotį bendrauti ir ragauti, apsuptiems bendruomenės. Atviroje erdvėje galėsite rinktis, ar įsigyti šviežių produktų, ar neįpareigojamai užkąsti, o gal šventiškai pavalgyti restorane. Viskas čia bus arti. Vaikų darželis, ugdymo įstaigos, sporto klubas, grožio ir sveikatinimo paslaugos. Bendruomenė galės susitikti pagrindinėje miesto aikštėje, meno galerijoje arba kitose viešų renginių ir koncertų erdvėse.

 

Daugiau informacijos:

Butų pasirinkimas >>

Privalumai

 • A energinio naudingumo klasė
 • Liftai
 • Požeminės parkavimo vietos
 • Rekuperacija

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Video Pristatymas

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Statomas
€ 2 400 / m2

Platinum 48

Vilnius, Antakalnis, Antakalnio g. 48A
 • Plotas:
  26 - 59 m2
 • Kaina:
  66.000€ - 132.000€
Statomas
€ 2 400 / m2

Sapieginės Pušynai

Vilnius, Antakalnis, Kanklių g. 6
 • Plotas:
  45 - 100 m2
 • Kaina:
  106.700€ - 272.200€
Statomas
€ 1 711 / m2

Paparčių Namai

Vilnius, Šnipiškės, Linkmenų g.
 • Plotas:
  25 - 82 m2
 • Kaina:
  46.000€ - 165.000€