Antakalnio Panorama

Vilnius, Antakalnis, Smėlio g. 31

Apie Projektą

Antakalnio panorama siūlo net 15 skirtingo išplanavimo butų: nuo funkcionalių studijos tipo iki erdvių apartamentų su miesto panorama. Projekto vieta apsupta gamtos, Senamiesčio pašonėje, nepaliks abejingų patogaus gyvenimo ieškančių miestiečių.

Patogu, nes viskas šalia: čia pat išsidėsčiusios parduotuvės, mokymo įstaigos, darželiai. Vos per kelias minutes vaikai saugiai pasieks savo namus iš mokyklų ar viešojo transporto stotelių.

Erdviame sklype planuojamos 2-iejų korpusų 5 ir 7 aukštų gyvenamojo pastato statybos, požeminė parkavimo aikštelė 52 automobiliams.

Projektą sudaro 58, nuo 1 iki 4 kambarių butai. Didesnio ploto apartamentus įsirengti galima sujungiant kelis butus. Viršutinių aukštų gyventojai galės stebėti atsiveriančią bažnyčių stogų bei netoli es- ančio Šveicarijos miško parko panoramą. Projekto teritorija apželdinama, jaukiame vidiniame kieme įrengiama vaikų žaidimų aikštelė ir žalioji laisvalaikio zona.

Patogu, nes viskas šalia. Čia pat išsidėsčiusios parduotuvės, mokymo įstaigos, darželiai. Vos per kelias minutes vaikai saugiai pasieks savo namus iš mokyklų ar viešojo transporto stotelių.

 

Daugiau informacijos:

Butų pasirinkimas >>

Apdaila, Kainos, Pristatymas

Privalumai

 • Elektromobilių įkrovimo stotelės
 • Galimybė įsigyti sandėliuką
 • Liftai
 • Požeminės parkavimo vietos

Planai

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Video Pristatymas

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Statomas
Klauskite kainos

Auréa Home

Vilnius, Šnipiškės, Giedraičių g. 56
 • Plotas:
  31 - 69 m2
Statomas
Klauskite kainos

N1C

Vilnius, Antakalnis, Nemenčinės pl. 1C
 • Plotas:
  27 - 60 m2
Statomas
Klauskite kainos

Link Ten

Vilnius, Šnipiškės, Konstitucijos pr. 15
 • Plotas:
  28 - 99 m2

1 Įvertinimas

 • Pirkėjas
  2019-05-10 ; 10:45

  Kaip suprantu šios įmonės darbuotojai ne itin stengiasi dėl būsimų klientų. Pateikiau užklausą dėl dominančio buto jų puslapyje nurodytam brokeriui. Jau dvi savaitės kaip iš jo nesulaukiu jokio atsakymo. Ar stengiatės parduoti nebendraudami su klientais? 🙂