Netimero Slėnis

Vilnius, Gulbinai, Netimero g. 20

Apie Projektą

Sklypų kvartalas Netimero slėnis – baltų valdovui įamžinti naujai kuriamas uždaras sklypų projektas Vilniaus mieste, perspektyvaus Gulbinų mikrorajono centre. Neįtikėtina kaina, nuostabi gamta, patrauklūs sklypų plotai, privatūs uždari akligatviai, bei saugi kaimynystė. Kviečiame išsirinkti sklypą ir jau ateinantį pavasarį  pradėti savo namo statybas! Elektra atvedama prie sklypų.  Netimero gatvė – nuolat savivaldybės prižiūrima. Netoliese – jau gyvenantys ir besikuriantys kaimynai.

Gulbinų rajonas susisiekimo požiūriu yra labai patrauklus nes yra išsidėstęs prie vienos iš svarbiausios miesto magistralės – Molėtų plento (A-14), kuria galima per 30 minučių pasiekti populiariausias Vilniečiams rekreacines zonas, esančias 30-50 km atstumu nuo Vilniaus. Iki miesto centro Molėtų plentas (Geležinio Vilko gatvė) yra greitojo eismo 80 km./val. gatvė. Ne piko metu kelionė automobiliu iki centro trunka tik apie 10 min. Piko metu automobilių spūstys susidaro tik ties miesto centru.

Gamtos požiūriu – Gulbinai vienas iš patraukliausių rajonų visame mieste, iš trijų pusių ribojasi su didžiausiu mieste Verkių regioniniu parku, kuriame jau yra išvystyti sporto, poilsio bei rekreacijos objektai, yra net 3 Natūra 2000 teritorijos, 6 ežerai, 4 upės, vienas didžiausių Vilniuje dvaras, paveldo objektas – Verkių dvaras. Išvardintais aspektais Gulbinai stipriai išsiskiria iš kitų potencialių Vilniaus miesto plėtros teritorijų, kurios mažiau patrauklios tiek gamtovaizdžio, rekreacijos, tiek ir susisiekimo požiūriu.

Mėgstantiems aktyvų poilsį: vos už 10 minučių dviračiu (25 min. pėstute) – ežeras Gulbinas; vos už 10 minučių dviračiu (25 min pėstute) – Verkiu regioninis parkas ir jo nuostabaus grožio pažintiniai takai.

 

Daugiau informacijos:

Sklypų pasirinkimas >>

Planai

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

€ 2 636 / a

Ežerų Terasos

Vilnius, Gulbinai, Gulbinėlių g.
 • Plotas:
  6 - 11 a
 • Kaina:
  15.000€ - 27.000€
€ 2 200 / a

Bališkių Pušynas

Vilnius, Paluknio g.
 • Plotas:
  5 - 13 a
 • Kaina:
  16.000€ - 61.000€
€ 7 700 / a

Sklypai Kalnėnuose

Vilnius, Anglų g.
 • Plotas:
  5 - 31 a
 • Kaina:
  Nuo 46.000€