Ravelino Namai

Klaipėda, Bangų g.

Apie Projektą

Jaukiame Klaipėdos senamiestyje, šalia Jono kalnelio plėtojamas naujas projektas Ravelino namai. Tai – puikus pasirinkimas šeimoms bei jauniems, aktyvų gyvenimo būdą mėgstantiems žmonėms, ieškantiems kokybiškos ir patogios namų aplinkos.

Pasirinkome Ravelino pavadinimą dėl istorinės Klaipėdos vietos. XVII a čia buvo įrengti įtvirtinimai saugoję miestą. Ravelinas reiškia tvirtumą, apsaugą ir ilgaamžiškumą.

„Ravelino namų“ gyventojai galės mėgautis ne tik žaliuojančiu Jono kalnelio parku, tačiau ir patogiu susisiekimu pėsčiomis, išvystyta infrastruktūra bei visomis senamiesčio siūlomomis pramogomis.

Kada galėsite įsikelti į savo naujuosius namus? Projekto pabaiga planuojama jau 2018 m. IV ketvirtį!

 

Ypatumai:

Ravelino namų projektas išsiskiria savo lokacija. Įsikurkite istorinėje Bangų gatvėje, prie pat stilingojo Kultūros Fabriko, Jono Kalnelio kaimynystėje. Įsiliekite į jaukų, kultūros kupiną senamiesčio gyvenimą. Net nepajusite, kaip greitai viską pasieksite pėsčiomis!

Nauji Ravelino namų butai turi daugybę privalumų – taupantys eksploatacijos išlaidas, ergonomiškų išplanavimų, jaukūs ir šilti. Požeminis parkingas, liftai ir rakinami sandėliukai – tai tik keletas iš privalumų, be kurių neatsiejamas šiuolaikinis būstas.

Pro erdvius Ravelino namų langus atsiveria platūs vaizdai į Jono kalnelį ir Klaipėdos senamiestį. Spalvingą fasadą puošiantys balkonai ir erdvios terasos leis mėgautis vakaro ramybe gryname ore ir fantastiškais uostamiesčio saulėlydžiais.

Pasinaudokite šia reta galimybe įsigyti kokybišką, naują būstą pačioje miesto širdyje. Ravelino namų butai puikiai pritaikyti tiek jaunoms šeimoms, mėgstančioms saugų, bet aktyvų gyvenimą centre, tiek žmonėms, ieškantiems investicinio būsto nuomai. Tai – augančios vertės investicija.

 

Daugiau informacijos:

Antžeminės parkavimo vietos kaina 5000€

Požeminės parkavimo vietos kaina 7000€ – 8000€

Butų pasirinkimas >>

Apdaila, Kainos, Pristatymas

Privalumai

 • Liftai
 • Požeminės parkavimo vietos

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Pastatytas
€ 1 331 / m2

Nidos 74

Klaipėda, Nidos g. 74
 • Plotas:
  27 - 60 m2
 • Kaina:
  36.000€ - 80.000€
Pastatytas
€ 1 470 / m2

Smilties Namai

Klaipėda, Smilties Pylimo g. 13
 • Plotas:
  51 - 76 m2
 • Kaina:
  76.000€ - 114.000€
Pastatytas
€ 1 300 / m2

Gandrališkės

Klaipėda, Birutės g. 22
 • Plotas:
  30 - 120 m2