Gandrališkės

Klaipėda, Birutės g. 22

Apie Projektą

Kiekvienas iš mūsų svajojame gyventi jaukiuose ir kokybiškuose namuose, gražioje aplinkoje ir tuo pačiu jaustis saugūs. Tą jausmą norime patirti kasdien namuose Gandrališkės.

Suprasdami tai, sukūrėme geresnę gyvenimo kokybę mieste, ten, kur dirbame, ilsimės, praleidžiame daugiausia savo aktyvaus gyvenimo laiko. Todėl kviečiame: „Sukite lizdus Gandrališkėse!“

Pačiame uostamiesčio centre jau nuo 2004 m. pradėjo kurtis novatoriškos ir stilingos architektūros „Gandrališkių“ gyvenamųjų namų su komercinėmis patalpomis mikrorajonas.

Jis yra vos už 500 m. nuo Kuršių marių, šalia Naujosios perkėlos į Kuršių neriją. Greta didieji prekybos ir pramogų centrai, bei Klaipėdos „Švyturio“ arena. Čia patiks ir aktyviems miesto žmonėms, gyvenantiems sparčiu šios dienos ritmu, ir šeimoms su vaikais, kurių patogumui vos už kelių minučių kelio įsikūrusios ikimokyklinio ir mokyklinio ugdymo įstaigos.

Patogu gyventi mieste kai vos 10 minučių kelio pėsčiomis iki Klaipėdos senamiesčio, teatrų, parodų, koncertų salių, jaukių senamiesčio kavinukių.

Gražiai sutvarkyta namų aplinka, apželdintas, saugus komplekso vidinis kiemas su įrengtomis vaikų žaidimų aikštelėmis ir smėlio dėžėmis, dviračių ir riedučių takais – tai kiekvieno Gandrališkių gyventojo kasdienybė.

Po visais namais įrengtos dviejų aukštų požeminės automobilių parkavimo vietos. Efektyvi ir moderni autonominė šildymo sistema, su individualia apskaita kiekvienam butui – dar vienas išskirtinis „Gandrališkių“ privalumas. Gyventojų patogumui čia įsikūrę ir savo paslaugas teikia maisto prekių parduotuvė, grožio salonas, foto studija, odontologijos klinika, vaikų laisvalaikio ir ugdymo centrai ir kt.

„Gandrališkėse“ butai parduodami su daline apdaila, tad būsimieji gyventojai visas apdailos medžiagas galės pasirinkti patys, taip dalyvaudami savo būsto kūrime. Tačiau gyventojams pageidaujant atliekami visi buto įrengimo ir apdailos darbai.

Tai ypatingas mikrorajonas išskirtinėje vietoje, todėl jam parinktos kokybiškos medžiagos, moderniausios technologijos ir inžineriniai sprendimai.

Viskas gyventojų patogumui ir kokybiško gyvenimo užtikrinimui.

 

Daugiau informacijos:

Butų pasirinkimas >>

Privalumai

 • Liftai
 • Požeminės parkavimo vietos

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Video Pristatymas

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Pastatytas
€ 1 185 / m2

Dragūnų Kvartalas

Klaipėda, Dragūnų g. 2
 • Plotas:
  60 - 95 m2
 • Kaina:
  74.000€ - 110.000€
Pastatytas
€ 1 235 / m2

Paryžiaus Būstas

Klaipėda, Paryžiaus Komunos g. 24A
 • Plotas:
  46 - 69 m2
 • Kaina:
  78.000€ - 85.000€
Pastatytas
€ 1 090 / m2

Big Būstas

Klaipėda, Taikos pr. 141
 • Plotas:
  65 - 97 m2