Jūros 8

Klaipėda, Jūros g. 8

Apie Projektą

Klaipėdos centre, Jūros gatvėje, netoli Danės upės, šalia Senosios perkėlos ir senamiesčio, statomas naujas daugiabutis. Iš aukščiausios kokybės medžiagų pastatyti ir įrengti patogūs apartamentai Jūros 8 gali tapti erdve, kurioje bus kuriama Jūsų šeimos istorija. Kai taip arti visos svarbiausios Klaipėdos vietos – senamiestis, centras, Danės upė, Kruizinių laivų terminalas, Senoji perkėla, iš kurios patogu pasiekti paplūdimius Smiltynėje, gyvenimas čia tikrai nebus nei pilkas, nei nuobodus. Dar svarbiau, kad čia gyvensite patogiai. Arti visos kavinės, parduotuvės, kultūrinių renginių erdvės, teatrai, darželiai ir mokyklos, viešojo transporto stotelės, dviračių takų tinklas, paprastas susisiekimas su visomis miesto dalimis. Tai puiki nauja vieta gyventi. Trijų aukštų pastate naujakurių lauks komfortiški 1–4 kambarių butai. Aukštą gyvenimo kokybę vertinantiems nekilnojamojo turto pirkėjams pasiūlysime ypatingai šviesius apartamentus su dideliais langais, puikiais vaizdais, terasomis bei pusiau atvira automobilių stovėjimo aikštele rūsyje, sutvarkytą ir įrengtą kiemą su vaikų žaidimų aikštele.

Butai parduodami su daline apdaila, todėl galėsite juos įsirengti taip, kaip svajojate. Bendro naudojimo patalpos bus pilnai įrengtos, o Jūsų pasirinktame bute sienos ir grindys bus paruoštos apdailai – dažymui ar tapetų klijavimui, pasirinktos grindų dangos klojimui. Taip pat kiekviename bute bus išvedžiotos ir naudojimui paruoštos elektros, vandentiekio, nuotekų surinkimo, vėdinimo sistemos.
Triaukščiame jaukiame daugiabutyje bus įrengta pusiau požeminė automobilių stovėjimo aikštelė bei vieta dviračiams. Svarbu, kad automobilių stovėjimo aikštelę iš pirmo aukšto laiptinės galėsite pasiekti liftu.

Šalia daugiabučio bus įrengta ir apželdinta 50 kv. m vaikų žaidimų aikštelė, įrengtos ir apželdintos dvi ramaus poilsio zonos. Pirmame aukšte parduodami du 3 kambarių ir penki 2 kambarių butai. Antrame aukšte bus įrengtas vienas 1 kambario butas, du 3 kambarių ir penki 2 kambarių butai. Trečiame aukšte – tik trys butai su terasomis: du 3 kambarių butai ir vienas 4 kambarių butas. Iš viso daugiabutyje bus 18 butų. Namo sklypo plotas – 902 kv. m, užstatymo plotas – 583 kv. m.

 

Daugiau informacijos:

Butų pasirinkimas >>

Privalumai

 • Liftai
 • Požeminės parkavimo vietos

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Pastatytas
€ 2 400 / m2

Kopų Žuvėdra

Klaipėda, Pamario g. 15
 • Plotas:
  51 - 136 m2
 • Kaina:
  125.000€ - 300.000€
Pastatytas
€ 1 341 / m2

Kauno 37

Klaipėda, Kauno g. 37
 • Plotas:
  40 - 62 m2
 • Kaina:
  55.000€ - 79.000€
Pastatytas
€ 1 300 / m2

Gandrališkės

Klaipėda, Birutės g. 22
 • Plotas:
  30 - 120 m2