Malūno Vilos

Palanga, Malūno g. 1F

Apie Projektą

Malūno vilos įsikūrusios centrinėje / rytinėje Palangos miesto dalyje. Malūno vilos prasidėjo nuo pirmųjų apartamentų Malūno ir Ganyklų gatvių sankirtoje, kurie Palangoje buvo pastatyti 2012 – 2015 metais. Dabar šis gyvenamasis ir poilsio kompleksas išaugo į didelį projektą, kuriame stūksto 8 gyvenamieji ir poilsio namai, pavadinti Malūno, Smiltės, Vėjo, Saulės, Miglės, Aušros, Rasos, Žaros vardais ir kurį sudaro  300 patogių būstų.  Tai unikali vieta tiek šeimoms su vaikais, tiek poilsiautojams mėgstantiems naktinį miesto šurmulį.

Nuo jos iki Baltijos jūros pėsčiomis keliausite apie 15 minučių. Norintiems apsipirkti, visai šalia yra įsikūrusi maisto prekių parduotuvė „Čia“, kurioje rasite visus būtiniausius maisto produktus. Mėgstantiems didesnį prekių asortimentą netoliese, yra didieji prekybos centrai „Maxima“, „Rimi“, „Iki“. Nuo šios poilsio oazės vos kelios minutės kelio iki turgavietės bei autobusų stoties. Kiekvieno gyventojo patogumui kaimynystėje įsikūrę Šiaulių bankas, grožio salonas „CUTi CUTi“, vaikų ugdymo klubas „Debesiukas“.

Palanga kasmet tampa vis patrauklesne, ne tik dėl galimybės pasimėgauti saulės voniomis prie jūros, renginių gausos, bet ir dėl mieste kylančios naujų, modernių būstų pasiūlos. Ypatingo dėmesio sulaukęs, prieš kelerius metus Palangoje pastatytas gyvenamųjų namų kvartalas „Malūno vilos“ –  ir vėl plečiasi. Vieno patraukliausių Lietuvos kurortų centrinėje dalyje kyla naujasis daugiabučių kompleksas.

Patogūs architektūriniai sprendimai buvo suprojektuoti ir pritaikyti nenukrypstant nuo kurortinio miesto aplinkos. „Malūno vilos“ – tai saugi aplinka, pritaikyta kiekvieno individualiems poreikiams. Malūno, Smiltės ir Vėjo namus projektavo architektas Saulius Daniulaitis, o vėliau pastatytas kompleksas, t.y. Saulės, Miglės, Aušros, Rasos bei Žaros namai suprojektuoti Valdo Lumbio.

Interjeras yra logiškas, funkcionalus ir saikingas, todėl kiekvienas išsirinks, kas jam patinka. Įmonė galvoja apie savo klientus ir siekia, kad jie būtų maksimaliai patenkinti, todėl kiekvienas būstas turi savo stilistiką. Tokios savybės kaip elegancija, komfortas, funkcionalumas, nuotaika ar paprastumas atsispindi kiekviename iš jų.

Projektas „Malūno vilos“ neatsiejamas nuo aukštos kokybės ženklo. Visi būstai turi vitrininius langus, todėl į juos patenka daug šviesos, galima grožėtis vaizdu per langą. Langai pasižymi normas atitinkančia lauko sistemų varža, bei gera garsine izoliacija tarp kaimynų. Visi būstai įrengti naudojant tik kokybiškas Europos gamintojų medžiagas. „Malūno vilų“ vystytojai patys stato, patys parduoda ir patys suteikia visas garantijas.

 

Daugiau informacijos:

Antžeminės parkavimo vietos kaina 4000€

Garažo kaina – 12000€

Butų pasirinkimas >>

Apdaila, Kainos, Pristatymas

Privalumai

 • A energinio naudingumo klasė
 • Galimybė įsigyti sandėliuką
 • Garažai
 • Rekuperacija
 • Uždara teritorija

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Video Pristatymas

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Pastatytas
€ 2 960 / m2

Gintarinė Kopa

Palanga, Tvenkinių g. 50
 • Plotas:
  21 - 55 m2
 • Kaina:
  60.000€ - 210.000€
Pastatytas
€ 1 600 / m2

Kopų Namai

Palanga, Ošupio takas 9
 • Plotas:
  38 - 79 m2
 • Kaina:
  60.000€ - 130.000€
Pastatytas
€ 1 679 / m2

Palangos Šilas

Palanga, Žiogų g.
 • Plotas:
  23 - 54 m2
 • Kaina:
  37.000€ - 90.000€