Skandea

Kaunas, Pasimatymo aklg. 17

Apie Projektą

Skandea kvartalas ir jo namuose esantys butai yra paruošti gyvenimui nuo pirmos įsikėlimo minutės. Išsirinkę Jums tinkamo dydžio būstą, rasite jį su pilna apdaila, įrengta buitine technika, baldais ir išmaniomis technologijomis. Statyba ir butų įrengimo darbai atlikti vadovaujantis skandinaviška mąstysena ir stiliumi – galvojant apie gyventojų patogumą, saugumą, daiktų funkcionalumą ir praktiškumą. Todėl Skandėjos namuose galėsite išsirinkti funkcionalų butą, kuriame jauki vasaros terasa, dėka modernių sprendimų, įstiklinimo ir apšildymo, žiemą tampa papildomu kambariu. Jis gali atstoti antrą svetainę, šviesų valgomąjį, darbo kambarį ar ramaus poilsio vietą. Tikėtina, kad ši erdvė taps jaukiausia ir mieliausia Jūsų namų vieta.

Kiekvienam Skandėjos butui skirtas sandėliukas. Gyventojams taip pat siūlomas išskirtinai didelis automobilių parkavimo vietų skaičius. Kvartalo išplanavimas orientuotas į gyventojų bendruomeniškumą ir vaikų saugumą, kurių žaidimo aikštelė įrengta tėvams prieš akis – kiemo viduryje. Čia taip pat rasite lauko treniruoklius ir stoginę kaimynams susiburti. Jaukumo suteiks išmanioji apšvietimo sistema. Gyvenimo kokybę Skandėjoje didins netoliese kvartalo esantis parkas ir stadionas, vaikų darželiai, mokyklos, aptarnavimo centrai, bei patogus susisiekimas su Kaunu ir pagrindiniu Lietuvos greitkeliu A1 A.

 

Privalumai:

Teritorija saugoma vaizdo kameromis.

Laiptinėse įrengta „palydėk mane“ šviesos sistema.

Nuotoliniu būdu, galėsite matyti namų duris ir gauti žinutę į elektroninį paštą, jei sulaukiate svečių.

 

Daugiau informacijos:

Butų pasirinkimas >>

Privalumai

 • Galimybė įsigyti sandėliuką
 • Vaizdo stebėjimo kameros

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Video Pristatymas

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Pastatytas, Statomas
€ 1 570 / m2

Šilo Namai

Kaunas, Biržiškų g.
 • Plotas:
  41 - 91 m2
 • Kaina:
  55.000€ - 167.000€
Pastatytas
€ 992 / m2

Gyvenu Miške

Kaunas, Girios g. 26
 • Plotas:
  55 - 118 m2
 • Kaina:
  52.000€ - 155.000€
Pastatytas
€ 1 200 / m2

Šilojaus Namai

Kaunas, 9-ojo Forto g. 33
 • Plotas:
  60 - 70 m2
 • Kaina:
  67.000€ - 113.000€