Ozo Kvartetas

Vilnius, Baltupiai, J. Balčikonio g.

Apie Projektą

Projektas Ozo kvartetas – tai namai, kurie tarnauja šiuolaikinio žmogaus poreikiams. Didmiesčiuose sparčiai plintantį minimalistinį gyvenimo būdą renkasi vis daugiau žmonių. Gyvenimas, neapkrautas daiktais ir nereikalingais kvadratiniais metrais, formuoja naują būsto suvokimą, stilių ir poreikį. Didelis gyvenamasis plotas tampa nefunkcionalus, neatitinkantis modernaus miesto žmogaus gyvenimo būdo.  Vis populiaresnis tampa kompaktiškas, racionaliai išplanuotas būstas, reikalaujantis protingų ir kūrybingų interjero sprendimų. „Ozo kvartetas“ – projektas, skirtas ambicingiems, moderniems, svajojantiems apie nuosavus namus žmonėms, ieškantiems ne tik kvadratinių metrų, bet būsto, atspindinčio jų gyvenimo stilių.

A energetinės klasės, 5 aukštų poilsio paskirties pastate, suprojektuoti mažos kvadratūros, 1 – 2 kambarių būstai (butai ar poilsio būstai). Nedidelės erdvės reiškia ir nedideles sąskaitas bei greitai atliekamus namų ruošos darbus! Kiekvienas būstas turi savo erdvų balkoną, rekuperacinę vėdinimo sistemą, didelius langus, leidžiančius mėgautis natūralia šviesa. Gyventojų patogumui kiekvienoje laiptinėje įrengtas liftas, požeminė automobilių stovėjimo aikštelė.

Modernus projektas įsikurs naujame, sparčiai besiformuojančiame Ozo parko gyvenamųjų namų kvartale. Ši miesto dalis jau dabar yra laikoma vienu optimaliausiu ir perspektyviausiu pasirinkimu, norintiems gyventi netoli miesto centro ir didelio parko. Strategiškai patogi projekto vieta garantuoja nesudėtingą susisiekimą su keliomis pagrindinėmis Vilniaus miesto gatvėmis – Kalvarijų, Ozo ir Geležinio vilko, o iki miesto centro ir senamiesčio galima nuvykti per 10-15 min. automobiliu arba viešuoju transportu.

Šalia esančiame beveik 9 hektarų parke gyventojai galės žaisti lauko žaidimus, sportuoti ar rengti piknikus su draugais.

 

Daugiau informacijos:

A ir B korpusų statybos pabaiga – 2018.07

C korpuso statybos pabaiga – 2019.12

D korpuso statybos pabaiga – 2020.05

Butų pasirinkimas >>

Apdaila, Kainos, Pristatymas

Privalumai

 • A energinio naudingumo klasė
 • Galimybė įsigyti sandėliuką
 • Liftai
 • Požeminės parkavimo vietos
 • Rekuperacija
 • Uždara teritorija
 • Vaizdo stebėjimo kameros

Planai

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Video Pristatymas

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Statomas
€ 4 500 / m2

Misionierių Sodai

Vilnius, Senamiestis, Subačiaus g. 22
 • Plotas:
  30 - 145 m2
 • Kaina:
  Nuo 115.000€
Statomas
€ 2 050 / m2

Storyline

Vilnius, Naujamiestis, Algirdo g. 85
 • Plotas:
  25 - 66 m2
Statomas
Klauskite kainos

N1C

Vilnius, Antakalnis, Nemenčinės pl. 1C
 • Plotas:
  27 - 60 m2