Pylimėlių 38

Vilnius, Antakalnis, Pylimėlių g. 38

Apie Projektą

Pylimėlių 38 – naujos statybos gyvenamasis projektas. Čia tik 12 butų, kuriuose gyvena miesto ramybė – tai unikali proga įsikurti prestižinėje Pylimėlių gatvėje, Antakalnyje, šalia miško. 2-3 kamb. butai su didžiulėmis privačiomis terasomis, balkonais, panoraminiais langais, A+ energinės klasės name, suplanuoti aktyviam gyvenimui.

Čia gali paskęsti miško ramybėje, kuri išvalo mintis, suteikia naujų jėgų ir galimybę aktyviai praleisti laisvalaikį gryname ore. Gyvenant Pylimėlių 38 kasdien regėsi nuostabų mišką, o į miesto džiungles lydintis asfaltuotas vaizdingas kelias per 10 minučių nuves iki miesto centro. Tai namai, sukurti miesto žmonėms, ieškantiems individualumo, stilingų namų, privatumo ir pilnaverčio bei patogaus gyvenimo sostinėje.

Niekas taip neišlaisvina kaip galimybė susikurti savo namus, kurių esate verti. Tai nebus sunku, prestižinė projekto vieta sufleruoja modernų urban stilių, kurį papildo neįkainiojami gamtos elementai: raminantis medžių siūbavimas už lango, drauge su ryto saule nubundantys paukščiai ir žalias pievos kilimas greta namų.

 

Daugiau informacijos:

Butų pasirinkimas >>

Privalumai

 • A energinio naudingumo klasė

Planai

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Statomas
Klauskite kainos

Gedimino 22

Vilnius, Naujamiestis, Gedimino pr. 22
 • Plotas:
  31 - 190 m2
Statomas
Klauskite kainos

Andrum Renesansas

Vilnius, Užupis, Kreivasis skg. 4, Vilnius
 • Plotas:
  42 - 127 m2
Statomas
€ 2 850 / m2

Naujoji Rivjera 2

Vilnius, Žirmūnai, Sporto g. 7
 • Plotas:
  31 - 130 m2
 • Kaina:
  120.000€ - 285.000€