Lakštingalų Namai

Vilnius, Kairėnai, Saulėtoji g.

Apie Projektą

Lakštingalų namai – tai Vilniuje, Kairėnuose, gamtos apsuptyje formuojamas 14 namų vieningos architektūros, uždaras kvartalas. Rami aplinka ir privatumas nenutolus nuo miesto centro – tai, ko galite tikėtis savo naujuose namuose.

Galite rinktis iš keleto labai patogių, racionalių vieno aukšto namų išplanavimų, kurie atitiks individualius jūsų poreikius. Namų kvadratūra svyruoja nuo 100 iki 110 m2, sklypų dydžiai nuo 8 iki 14 arų. Galite rinktis tiek sublokuotą, tiek ir individualų namą.

Bus sukurta bendra kvartalo infrastruktūra, kuri garantuos tiek gerą gyvenimo kokybę, tiek ir jūsų namų saugumą. Kvartalą juos bendra tvora, bus įrengti automatiniai įvažiavimo vartai, išklota asfalto danga ir įrengtas gatvės apšvietimas.

Lakštingalų namai – tai galimybė naudotis visais ramaus ir saugaus gyvenimo privalumais gamtos prieglobstyje ir neužterštame ore. Netoliese esantis Kairėnų botanikos sodas, lygumų slidinėjimo trasos ir Kairėnų žirgynas leis džiaugtis vieta tiek žiema tiek vasara.

Namai yra orientuoti į vieningos ir tvarios bendruomenės raidą, kuriant saugų, ramų ir savo aplinka besirūpinantį kvartalą. Bendruomenės narių kryptingas bendravimas užtikrins tolesnį infrastruktūros gerinimą bei bendruomenės narių tarpusavio ryšį.

Šis kvartalas tai saugi vieta gyventi tiek suaugusiems, tiek vaikams. Teritorijos aptvėrimas ir sutvarkymas yra vienas iš prioritetinių kvartalo elementų, leidžiančių jaustis ramiai ir saugiai.

Lakštingalų namus iš miesto centro automobiliu galėsite pasiekti per 20 minučių ir tai sudarys vos 20 kilometrų. Dėka kvartalo lokacijos, tai ideali vieta žmogui dirbančiam mieste, o ilsėtis norinčiam gamtoje – erdviame ir privačiame kieme.

 

Daugiau informacijos:

Kotedžų pasirinkimas >>

Privalumai

 • Uždara teritorija

Planai

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Pastatytas
€ 1 254 / m2

Pavilnio Kotedžai

Vilnius, Pavilnys, Z. Gulevič g. 44
 • Plotas:
  104 - 132 m2
 • Kaina:
  109.000€ - 200.000€
Pastatytas
€ 1 136 / m2

Franko Namai

Vilnius, Gulbinai, Molėtų pl. 163
 • Plotas:
  62 - 97 m2
 • Kaina:
  75.000€ - 107.000€
Pastatytas
€ 1 690 / m2

Ežero Namai

Vilnius, Riešė, Riešės g. 1
 • Plotas:
  95-123 m2
 • Kaina:
  160.000€ - 200.000€