Fontanų Namai

Vilnius, Burbiskės, Eišiškių pl. 47

Apie Projektą

Fontanų namai – tai butų, komercinių patalpų ir apartamentų  kvartalas šalia Burbiškių draustinio, garsėjančio nepaliesta gamta, miškais, ledynų išraižytais slėniais ir ramybe. Čia pat yra kanalas su fontanais, upelis su norus pildančiomis auksinėmis žuvytėmis, pavėsines su griliais, didžiulis parkas, supynės, batutai, sporto aikštynas, kino teatras, dviračių ir bėgimo takai, pirtis su džakuzi, gyvasis kampelį su ožkytėmis bei nuolat gausėjančia triušių šeimyna. Šis, atrodytų, atskiras ramybės ir harmonijos pasaulis visa tai čia pat – vos už 4.5km nuo sostinės senamiesčio.

Įspūdinga aplinka garsėjantis projektas gali pasiūlyti įvairiausio dydžio butus nuo 18kv.m. Visi jie racionaliai suplanuoti ir turi erdvius balkonus/terasas su vaizdu į mišką arba vidinį kiemelį, su žaižaruojančiais fontanais bei išpuoselėtu sodu. Šalia kvartalo yra viskas, ko reikia: darželiai, poliklinika, viešojo transporto stotelės, didieji prekybos centrai (IKEA, NORDIKA, Hyper Rimi, Senukai, Maxima ir Lidl).

Fontanų namai yra dviejų korpusų – D ir C. D korpusas – gyvenamasis, butų. C korpusas – monolitinis, komercinės paskirties korpusas, kuriame bus įrengiamos prekybinės patalpos, administraciniai biurai ir apartamentai (svečių namai). Gyventojų saugumui kvartalas bus aptveriamas bei stebimas vaizdo kameromis. Automobilius galima statyti antžeminėje bei požeminėje stovėjimo aikštelėse.

Kam skirtas pietinės Vilniaus dalies akcentu tapsiantis kvartalas? Į šį klausimą atsako jo šūkis –  “Kuriantiems laimingas istorijas”! Fonatanunamai.lt projekto tikslas – parodyti, kad namai – tai kur kas daugiau nei pastatas. Namai – tai vieta, kurioje norisi sukurti savo laimingą istoriją.

 

Daugiau informacijos:

Butų pasirinkimas >>

Apdaila, Kainos, Pristatymas

Privalumai

 • Liftai
 • Požeminės parkavimo vietos
 • Uždara teritorija
 • Vaizdo stebėjimo kameros

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Pastatytas
€ 2 200 / m2

Antakalnio Krantas

Vilnius, Antakalnis, P. Vileišio g. 19
 • Plotas:
  35 - 102 m2
 • Kaina:
  Nuo 80.000€
Pastatytas, Statomas
€ 2 600 / m2

Centro Rezidencija

Vilnius, Šnipiškės, Olimpiečių g.
 • Plotas:
  25 - 97 m2
 • Kaina:
  Nuo 66.000€
Pastatytas
€ 1 850 / m2

Vilon Homes

Vilnius, Ežeraičių g.
 • Plotas:
  52 - 70 m2