Bitėnų Oazė

Vilnius, Pilaitė, Bitėnų g. 3D

Apie Projektą

Gyvenamasis kompleksas Bitėnų Oazė, tai naujas kotedžų ir mažaaukščių gyvenamųjų namų kvartalas (1,5 ha teritorijoje) Pilaitėje, Gilužio ir Bitėnų g. sankryžoje. Gyvenvietė ribojasi su rekreacine zona, netoli nuo Salotės ežero ir Pilaitės miško masyvo. Komplekse numatyta pastatyti 4 daugiabučius namus ir 10 sublokuotų kotedžų-dviaukščių butų. III etape planuojama įrengti vaikų darželį ir sveikatingumo kompleksą bei aptverti visą teritoriją, kuria galės naudotis kvartalo gyventojai bei jų svečiai.

Daugiabučiuose bus įrengti liftai, idealiai sutvarkyta ir apželdinta aplinka, įrengtos vaikų žaidimo aikštelės ir parkavimo vietos automobiliams. Gyvenvietė statoma daugiausia iš ekologiškų statybinių medžiagų. Išvystyta infrastruktūra – labai geri privažiavimo keliai, šalia yra keli vaikų darželiai, mokyklos, prekybos centrai. Labai patogus susisiekimas tiek savo, tiek viešuoju transportu bei pėsčiomis.

Šiuo metu statomame dviejų korpusų name (D1, D2) yra dviejų ir trijų kambarių butai nuo 38 m² iki 85 m². Kiekviename korpuse atskiras liftas. Erdvios laiptinės po 6 butus. Fasado apdaila – dekoratyvinis tinkas su akmens masės plytelėmis. Išorinės ir laikančios sienos iš silikatinių blokelių, tarpsieniai iš blokelių į tarpą dedama akmens vata, kurios dėka bus gera garso ir šilumos izoliacija. Vidaus sienos tinkuotos, elektros instaliacijos laidai išvedžioti. Langai Gealan su stiklo paketu dengtu selektyvine danga, trijų stiklų ir šešių kamerų profiliu. Įėjimo durys į laiptines šarvuotos su kodine spyna. Butų durys „Šarvo“ tipo, atitinkančios visus saugumo ir gaisrinius reikalavimus. Visi butai turi erdvius balkonus, o butai 5 aukšte turi erdvias terasas su vaizdu į ežerą ir parką. 1m² kaina siekia nuo 1300 eur.

 

Ieškote didesnio ploto būsto? Rinkitės „Bitėnų Oazės“ kotedžus!

 

Daugiau informacijos:

Butų pasirinkimas >>

Privalumai

 • Vaizdo stebėjimo kameros

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Pastatytas
€ 4 300 / m2

Vytauto 35

Vilnius, Žvėrynas, Vytauto g. 35
 • Plotas:
  24 - 114 m2
 • Kaina:
  Nuo 105.000€
Pastatytas
€ 1 424 / m2

Lazdynėlių Namai

Vilnius, Lazdynėliai, Lazdynėlių g. 32A
 • Plotas:
  51 - 74 m2
 • Kaina:
  71.000€ - 101.000€
Pastatytas
€ 1 785 / m2

Wow City

Vilnius, Šnipiškės, Giedraičių g. 60B
 • Plotas:
  35 - 87 m2
 • Kaina:
  Nuo 60.000€