Lagom Lofts

Vilnius, Naujamiestis, Vytenio g. 50

Apie Projektą

Lagom Lofts – šiaurės vėjų įkvėptas projektas Naujamiestyje, kuriantis 48-ių butų bendruomenę. Tiems, kam rūpi ne tik kvadratiniai metrai. 21 m2 yra būtent tiek, kiek reikia nuolat skubantiems bei dideliu plotu pasirūpinti nespėjantiems žmonėms. Tuo tarpu 75 m2 – nei per daug, nei per mažai šeimai su mažamečiu Haskiu.

Vieniems Lagom – tai vakaro su draugais senamiesčio bare kompensacija rytiniu krosu Vingio parke. Kitiems – įtemptos darbo dienos pabaiga kino festivalyje, vykstančiame už 3 minučių nuo namų. Pasirinkimas Jūsų. Lagom Lofts – Tavo asmeninis balansas tarp miesto šurmulio ir gamtos tylos.

Pirkdami nekilnojamą turtą dažnai pamirštame, jog gyvenimas nėra vien tik darbas ir investicijos. Lagom balansas – praktiškiems sprendimams skiriama tiek pat biudžeto, kiek ir prasmingoms patirtims, kurios prideda emocinės vertės mūsų gyvenimui. Žemiška Lagom Lofts kaina suteiks finansinės laisvės įgyvendinti senas svajones ar patirti naujus pojūčius.

 

Daugiau informacijos:

Loftų pasirinkimas >>

Apdaila, Kainos, Pristatymas

Privalumai

 • Aukštos lubos (2,7m<)

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Statomas
€ 1 980 / m2

Kernavės Aveniu

Vilnius, Šnipiškės, Kernavės g. 4
 • Plotas:
  37 - 98 m2
Statomas
€ 2 500 / m2

Baltas Lapas

Vilnius, Naujamiestis, Aguonų g. 17
 • Plotas:
  25 - 90 m2
 • Kaina:
  Nuo 68.000€
Statomas
€ 1 635 / m2

Linkmenų Ežerai 3

Vilnius, Šnipiškės, Linkmenų g. 58
 • Plotas:
  33 - 80 m2
 • Kaina:
  51.000€ - 154.000€