Nugalėtojų Namai

Vilnius, Antakalnis, Nugalėtojų g. 26

Apie Projektą

Nugalėtojų Namai tai itin erdvūs apartamentai prestižiniame Antakalnio rajone. Projektas siūlo galimybę rinktis iš 2 5 kambarių butų, kurių plotas svyruoja nuo 71 iki 156 kv.m. Visame projekte tik 14 apartamentų, nedidelė kaimynystė. Visi butai turi terasas ar balkonus, kai kurie net po kelis, iš kurių atsiveria nuostabus vaizdas į projektą supantį pušyną bei solidžią kaimynystę.

Pilnai sutvarkoma projekto aplinka, aptveriama teritorija, įrengiamas kiemo apšvietimas, antžeminė automobilių stovėjimo aikštelė su 23 stovėjimo vietomis, 13 iš jų – su stoginėmis. Mažiesiems įrengiama vaikų žaidimų aikštelė. Jūsų patogumui butuose įrengiama autonominė šildymo sistema, kiekvienam butui sumontuojamas individualus kondensacinis dujinis katilas, išvedžiojamas grindinis šildymas. Gyventojų komfortą užtikrins natūrali šviesa sklindantį pro modernios konstrukcijos langus ir stoglangius, ekonomiška šildymo sistema.

Nugalėtojų g. – tai išskirtinė gatvė, išskirtiniai namai ir išskirtiniai žmonės. Ši gatvė pasižymi solidžia kaimynyste, išpuoselėta aplinka ir ramybe. Tai gatvė su išskirtine architektūra, kuri dera su šių dienų tendencijomis nepalikdama istorijos ir prisiminimų.  „Nugalėtojų namai“ įsikūrė gamtos, laiko ir istorijos brandintoje vietoje. Pro savo namų langus galėsite grožėtis aukštaūgėmis pušimis, klausytis jų istorijų ir kurti savąsias!

Užsuk čia ir pasijusk tikru nugalėtoju! Prestižinis rajonas Antakalnis –  rytai, kai prabusite kartu su paukščių čiulbėjimu ir vakarai, kai leisite juos su šeima šalia esančiame pušyne – regioniniame parke.

 

Daugiau informacijos:

Butų pasirinkimas >>

Apdaila, Kainos, Pristatymas

Privalumai

 • Aukštos lubos (2,7m<)
 • Grindinis šildymas
 • Mūrinės vidinės pertvaros
 • Uždara teritorija

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Pastatytas
€ 2 600 / m2

Aguonų Greenwich

Vilnius, Naujamiestis, Aguonų g. 11
 • Plotas:
  61 - 165 m2
Pastatytas
Klauskite kainos

Sviliškių g. 15C

Vilnius, Pašilaičiai, Sviliškių g. 15C
 • Plotas:
  32 - 53 m2
Pastatytas
€ 1 230 / m2

Tarandės 36

Vilnius, Tarandė, Tarandės g. 36
 • Plotas:
  41 - 82 m2
 • Kaina:
  56.000€ - 97.000€