Vasaros Takas

Neringa, Nidos-Smiltynės pl. 7

Apie Projektą

Projektas Vasaros Takas įsikūręs pušyne netoli pagrindinio plento Nidoje, Kuršių nerijos pusiasalyje. Iš apartamentų pasiekti artimiausią kavinę galite akimirksniu – šalia įsikūrusios maitinimo įstaigos siūlo paslaugas nuo ankstyvo ryto. Prestižiniai Vasaros Tako apartamentai yra itin strategiškai patogioje vietoje – pėsčiomis pasiekti jūrą vos per keletą minučių galima pėsčiųjų takeliu, kuris veda kurorto miškais tiesiai į paplūdimį, Nidos miestelis nuo apartamentų yra nutolęs 1,3 km atstumu.

Išskirtinis projektas Nidoje suteikia galimybę gyventi ypatingo grožio Lietuvos kampelyje – Nidoje. Unikalia kurorto gamta, supančia Vasaros Tako apartamentus, galite grožėtis tiesiai iš savo terasos ar balkono. Šis UNESCO jau beveik 20 metų saugomas miškingas smėlio pustomas pusiasalis tarp Kuršių marių ir Baltijos jūros žavi poilsiautojus gamtos ir žmogaus rankų darbo darna siekiant apsaugoti gyvenvietes nuo smėlio užpustymo.

Pasakiški Nidos vaizdai ir gaivus pajūrio oras traukia turistus į Kuršių neriją ištisus metus. Vos 2800 nuolatinių gyventojų turintis siauras pusiasalis skiria Kuršių marias nuo Baltijos jūros. Akinančiai baltu smėliu, švariu vandeniu ir pušynais pasižymintis Nidos miestelio kurortas išsaugojo pajūrio dvasią ir žvejybinio miesto vardą.

Antrieji vasaros namai Nidoje skirti tylaus ir išskirtinai kokybiško poilsio ieškotojams, lietuviško jūrinio kurorto klimato išsiilgusiems žmonėms ir norintiems pabėgti nuo miesto šurmulio didmiesčio gyventojams. Projektuodami Vasaros Tako apartamentus pagalvojome apie viską – Jūs galėsite atsipalaiduoti ir mėgautis Nidos gyvenimu. Pajuskite ypatingą Nidos kurorto dvasią – čia kasnakt užmigsite apsupti natūralios gamtos, pušų miško ir raminančio bangų ošimo.

Planuodami apartamentų interjerą atsižvelgėme į Nidoje vyraujančias marinistines spalvas ir natūralias medžio, miško tekstūras. Pastatas taip įsilieja į kurorto vaizdą, kad atrodo lyg natūrali Nidos dalis, tarsi čia stovėtų jau daugybę metų laiko nepaliestas. Dideli langai ir stoglangiai miegamuosiuose užtikrina, kad apartamentuose visuomet bus šviesu.

Subtilia prabanga ir lengvu jūros dvelksmu alsuojančiuose apartamentuose pajusite tikrąją Nidą!

 

Daugiau informacijos:

Apartamentai parduodami su pilna apdaila.

Būsto pasirinkimas >>

Apdaila, Kainos, Pristatymas

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika