Sostinės Parkas Sklypai

Vilnius, Šumsko g.

Apie Projektą

Sostinės parkas tai naujas individualių namų kvartalas Vilniuje. Mišku apsuptoje 10 hektarų teritorijoje suformuota du šimtai namų valdos sklypų nuo 7 – 13 arų. Čia lengvai išsirinksite sau tinkamiausią!

Sostinės parkas yra vos 8.5 km nuo miesto centro, todėl namus pasieksite asfaltuotu keliu išvengdami kamščių ir švariu automobiliu. Čia išvystyta infrastruktūra: tvarkingi ir valomi keliai, mokykla, vaikų darželis, prekybos centras, geras susisiekimas su miestu tiek viešuoju transportu, tiek automobiliu.

ndividualiame sklype galite projektuotis energetiškai efektyvų namą su atskiromis šilumos, vandens ir nuotekų sistemomis. Tai užtikrins ekonomišką gyvenimą ir pastovius žemus būsto išlaikymo kaštus. Skaičiuojame, kad „Sostinės parkas“ gyvenvietėje dėl konkurencingų žemės sklypų kainų, dalinės apdailos individualų namą (A energetinio naudingumo klasė, 80-90 kv.m),  su atskiru 10 arų namų valdos sklypu, pasistatyti kainuos 90.000-100.000 Eur (įskaitant sklypo kainą ir komunikacijų kaštus).

„Sostinės parke“  namų valdos sklypą įsigysite vos nuo 19000 Eur.  “Sostinės parkas” – bene vienintelis vystomas namų valdos sklypų kvartalas vos už 8.5 km nuo miesto centro, gamtos apsuptyje, čia tikrai išsirinksite, sklypą pagal individualius poreikius, nuo mažo iki itin didelio sklypo.

„Sostinės parkas“ yra tikra gamtos idilė, čia gausu žalumos. Todėl mėgausitės ramiais vakarais ir palydėsite dieną be triukšmo gamtos oazėje. Didžioji dalis sklypų ribojasi su Valstybiniu mišku ir Panerių kraštovaizdžio draustiniu, yra atokiau nuo pagrindinių miesto kelių ir šurmulio.

Vos per 5 min, asfaltuotu keliu, pasiekiami prekybos centrai: “IKEA”, “Nordika”, “Senukai”, “Elektromarkt” “Lidl” ir kt. Netoliese viešojo transporto stotelės, už 5 km darželiai, pradinės ir vidurinės mokyklos. Gyvenvietėje nutiesti kvartaliniai keliai. Įrengtos vaikų žaidimo aikštėlės, kad vaikams nereikėtų žaisti ant kelio, atnaujinamas miško poilsio takas.

 

Norite gyventi parke jau šiandien? Rinkitės pastatytą namą!

 

Daugiau informacijos:

Sklypų pasirinkimas >>

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Video Pristatymas

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

€ 1 955 / a

Sakalų Kalvos

Vilnius, Rūtenių g.
 • Plotas:
  4 - 25 a
 • Kaina:
  11.000€ - 49.000€
€ 1 662 / a

Dvarų Slėnis

Vilnius, Fabriko g. 39
 • Plotas:
  8 - 10 a
 • Kaina:
  14.000€ - 15.000€
€ 5 950 / a

Skandinavijos Alėja

Vilnius, Gailašių g.
 • Plotas:
  10 - 13 a
 • Kaina:
  59.500€