Miško Terasos

Vilnius, Gulbinai, Raudonės g.

Apie Projektą

MIŠKO TERASOS – tai naujai formuojamas sklypų, skirtų gyvenamųjų namų statybai, kvartalas Vilniaus mieste, iš kurio Gedimino prospektą ne piko metu pasieksite per mažiau nei 20 min. Dėl mikrorajono padėties tai yra ideali vieta žmogui, norinčiam išnaudoti miesto teikiamus privalumus, o kartu ir ilsėtis gamtoje – erdviame ir privačiame kieme prie miško!

Siekiant formuoti vientisą privačių namų kvartalą, visuose MIŠKO TERASŲ sklypuose,  statyti tik vieną vienbutį ar dvibutį gyvenamąjį namą. Įsigiję sklypą MIŠKO TERASŲ kvartale busite garantuoti, kad kaimynai nepradės statyti kotedžų.

Kraštovaizdžio atžvilgiu Gulbinų rajonas – išskirtinis ir unikalus Vilniaus mieste, iš trijų pusių yra supamas didžiausio Vilniuje – Verkių regioninio parko. Taip pat šalia yra išsidėstęs Gulbino ežeras, Riešės upelis. Gulbinų teritorijos reljefas švelniai kalvotas, jame nestinga želdynų – Gulbinai stipriai išsiskiria iš kitų potencialių Vilniaus miesto plėtros teritorijų, kurios tikrai mažiau patrauklios gamtovaizdžio požiūriu.

MIŠKO TERASOS  siūlo racionaliai suplanuotą gyvenamųjų namų kvartalą su būtinais infrastruktūros sprendimais, garantuojančiais galimybę nedelsiant įsikurti bei tą padaryti patiriant minimalias išlaidas.

Atsižvelgiant į MIŠKO TERASŲ siūlomą infrastruktūrą, vietą Vilniaus mieste, rinkos tendencijas bei į tai, kad pačiam GULBINĖLIŲ kvartalui vystantis sklypai taps vertingesni, galima teigti, kad šiuo metu tai yra puiki galimybė investuoti sukauptus pinigus, tikintis ne tik juos išsaugoti, bet ir uždirbti. Žemė – tai tikras turtas.

 

Ypatumai:

Elektros įvadai kiekviename MIŠKO TERASŲ kvartalo sklype. Įrengtas 5 kWgalingumas, tačiau yra galimybė padidinti pagal individualų poreikį.

Į kvartalą  įvestos dujos, tačiau prisijungti galima bus pagal individualų poreikį (prievolės jungtis nėra).

Gatvėje įrengtas gatvės apšvietimas kvartalo gyventojams užtikrina saugumą ir jaukumą.

Į kvartalą atvestas šviesolaidinis internetas.

Kvartale  įrengta  asfaltuota kelio danga (į kainą įskaičiuota).

 

Daugiau informacijos:

Sklypų pasirinkimas >>

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Video Pristatymas

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Išparduotas
Laisvų nėra
€ 1 746 / a

Sidabrės Slėnis

Vilnius, Gulbinai, Sidabrės g. 1
  • Plotas:
    6 - 7 a
  • Kaina:
    9.950€ - 13.500€