Sostinės Parkas

Vilnius, Užusieniai, Šumsko g. 27

Apie Projektą

Sostinės parkas tai naujas individualių namų kvartalas Vilniuje. Projektas įsikūręs tarp Panerių kraštovaizdžio draustinio ir Valstybinio miško, dalis parduodamų sklypų ribojasi su mišku, turi prieigą prie pasivaikščiojimo takų ir slidinėjimo trasų, netoliese akis džiugina atsiverianti miesto panorama. Čia gausu žalumos, todėl puikiai pailsėsite ir atsipalaiduosite po kasdieninės miesto rutinos.

Sostinės parkas yra vos 8.5 km nuo miesto centro, todėl namus pasieksite asfaltuotu keliu išvengdami kamščių ir švariu automobiliu. Čia išvystyta infrastruktūra: tvarkingi ir valomi keliai, mokykla, vaikų darželis, prekybos centras, geras susisiekimas su miestu tiek viešuoju transportu, tiek automobiliu.

Vos 5 min atstumu plėtojami nauji traukos centrai – prekybos ir verslo centrai “IKEA”, “Nordika”, “Senukai”, “Lidl” ir kt., ne tik sukuria geresnes gyvenimo sąlygas pietinio regiono gyventojams, tačiau taip pat didina teritorijos, sklypų vertę. Sostinės parkas – protinga investicija planuojantiems investuoti į nekilnojamąjį  turtą.

Sostinės parkas yra tikra gamtos idilė, čia gausu žalumos. Todėl mėgausitės ramiais vakarais ir palydėsite dieną be triukšmo gamtos oazėje. Didžioji dalis sklypų ribojasi su Valstybiniu mišku ir Panerių kraštovaizdžio draustiniu, yra atokiau nuo pagrindinių miesto kelių ir šurmulio.

Mažiesiems kvartalo gyventojams bus suprojektuotos vaikų žaidimų aikštelės ir pramogos, visi kvartalo gyventojai galės džiaugtis naujakurių kaimynyste, gyventi su jaunais, ambicingais ir panašiai mąstančiais žmonėmis. Tai naujai besikurianti gyvenvietė, todėl čia viskas bus nauja, modernu ir šiuolaikiška.

Pamirškite kaimynų keliamą triukšmą, automobilių parkavimo problemas, administracinius mokesčius ir kitas problemas kylančias gyvenant daugiabučiuose arba sublokuotose namuose.

Gyvenkite parke jau šiandien!

 

Daugiau informacijos:

Namų pasirinkimas >>

Apdaila, Kainos, Pristatymas

Privalumai

 • Grindinis šildymas

Planai

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Video Pristatymas

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Statomas
€ 1 160 / m2

Skardžio 27

Vilnius, Skardžio g. 27
 • Plotas:
  100-154 m2
 • Kaina:
  115.000€ - 154.000€
Statomas
€ 1 040 / m2

Kalnėnų Projektai

Vilnius, Kalnėnai, Prancūzų g.
 • Plotas:
  80 - 180 m2
 • Kaina:
  89.000€ - 195.000€
Statomas
€ 1 900 / m2

RO16

Vilnius, Pavilnys, S. Lozoraičio g. 15
 • Plotas:
  238 - 407 m2
 • Kaina:
  460.000€ - 740.000€