Naujasis Antakalnis

Vilnius, Dvarčionys, Duburio g. 11

Apie Projektą

Naujasis Antakalnis – tai naujas gyvenamasis kvartalas Vilniuje, Antakalnyje, sukurtas galvojant apie šeimos poreikius. Ramybė, švarus oras, greitas susisiekimas su miesto centru bei harmoningai į gamtos peizažą įsiliejantis būstas – idealios sąlygos kurti šviesią savo šeimos ateitį.

Naujasis Antakalnis – žaliausias naujas gyvenamasis kvartalas Vilniuje. Atvykstant į vietovę, reikia pravažiuoti net 2127 ha plotą užimantį Pavilnio regioninį parką. Atvykus į „Naująjį Antakalnį“ rasime per visą kvartalo teritoriją besidriekiančią bendro naudojimo aktyvaus laisvalaikio žaliąją erdvę, sujungsiančią „Naująjį Antakalnį“ su net 110 ha teritoriją užimančiu Dvarčionių geomorfologiniu draustiniu. Tiesiai iš Dvarčionių geomorfologinio draustinio galima patekti į didžiausią Lietuvoje Kairėnų botanikos sodą. Unikali „Naujojo Antakalnio“ lokacija lemia tai, jog čia – švariausias oras Vilniaus mieste.

Projektuojant „Naująjį Antakalnį“ visą laiką buvo akcentuojama aukšta pastatų kokybė ir gyvenimo komfortas. Dėl to buvo nuspręsta naudoti Skandinavijoje ypač populiarią trisluoksnių sienų konstrukciją. Statant namus šia technologija užtikrinama aukščiausia pastatų kokybė, o aplinkiniams gyventojams nekeliamas diskomfortas, kadangi statyba yra tyli, greita ir švari.

Statant „Naujojo Antakalnio“ namus maksimaliai eliminuojama žmogaus klaidos galimybė. Visos pagrindinės konstrukcijos yra gaminamos robotizuotoje gamykloje, kur yra sukurtos idealios aplinkos sąlygos. Sienos, perdangos ir kitos konstrukcijos į statybvietę atvežamos tiesiai iš gamyklos ir joje greitai surenkamos ant paruoštų pamatų. Procesą paspartina tai, kad atvežamose sienose jau būna sumontuotos ne tik laikančiosios konstrukcijos, bet ir apšiltinimo ir apdailos sluoksnis bei išvedžiota elektros instaliacija. Vėliau sumontuojami balkonai, iš kitos gamyklos atvežami langai ir durys, pajungiamos komunikacijos bei nudažomas fasadas.

 

Daugiau informacijos:

Butų pasirinkimas >>

Privalumai

 • Aukštos lubos (2,7m<)
 • Grindinis šildymas
 • Liftai
 • Mūrinės vidinės pertvaros

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Pastatytas
€ 1 330 / m2

Butai Pilaitėje

Vilnius, Pilaitė, M. Mažvydo g. 1
 • Plotas:
  50 - 56 m2
 • Kaina:
  65.000€ - 73.000€
Pastatytas
€ 1 550 / m2

Karolinos Parkas

Vilnius, Karoliniškės, Sausio 13-osios g. 2
 • Plotas:
  32 - 72 m2
 • Kaina:
  52.000€ - 109.000€
Pastatytas
€ 1 560 / m2

Visorių Namai

Vilnius, Fabijoniškės, Visorių g. 12
 • Plotas:
  29 - 62 m2
 • Kaina:
  43.000€ - 99.000€