Vilon Homes

Vilnius, Ežeraičių g.

Apie Projektą

Kviečiame pirmuosius Vilon City miesto gyventojus apžiūrėti ir įsikurti britų architektų suprojektuotuose ir dizainerių pilnai įrengtuose ar su daline apdaila Vilon homes apartamentuose ar kotedžo tipo būstuose.

„Vilon City“ – kurortinis 280 hektarų ploto šeimos miestas – Lietuvoje analogų neturintis, prestižinių, modernių būstų kompleksas, apsuptas vaizdingų ežerų, prabangaus viešbučio su SPA ir sporto centrais, paplūdimiais ir golfo laukais.

Vos 20 minučių kelio nuo Vilniaus miesto centro plėtojamas projektas – „Vilon Homes“ – su jaukių apartamentų, elegantiškų kotedžų ir prabangių vilų kompleksu. Projekto autoriai – „Darling Associates London“, o interjero kūrimu užsiėmė žymi Londono dizaino studija „Anouska Hempel Design Studio London“ . Dėl šių priežasčių 280 hektarų teritorijoje esantis Nekilnojamasis turtas atitinka aukščiausius pasaulio standartus.

Vilon Homes esantis Nekilnojamasis turtas skirtas išskirtiniam, rafinuotą skonį turinčiam bei ieškančiam harmonijos su gamta gyventojui. Čia nereikės rūpintis vejos pjovimu ar šiukšlių išvežimu. Savo laisvą laiką geriau galėsite praleisti su šeima ar draugais. Šiame moderniame kurorte, ežerų ir beržynų bei vingiuojančių kalvų apsuptyje įsikūręs 18 duobučių „The V Golf Club“ aikštynas, kur profesionalūs treneriai pasiūlys individualias treniruotes, esant poreikiui – išnuomos golfo inventorių. Netoliese – „Vilnius Grand Resort“ – laisvalaikio, poilsio, pramogų ir renginių kompleksas, džiuginantis svečius išskirtine aptarnavimo kultūra bei unikaliu paslaugų deriniu, kur galima ne tik skaniai pavalgyti, bet ir pasimėgauti SPA malonumais. Teritorija yra saugoma 24 val. per para, 7 dienas per savaitę.

Gyvendami Vilon Homes  rajone galėsite pilnai išnaudoti šiuolaikinių technologijų teikiamus patogumus. Čia sumontuota „smart house“ (Išmanusis namas) sistema, kurios pagalba nuotoliniu būdu galėsite kontroliuoti savo namų šildymo sistemą, apšvietimą ir kt. Čia numatytas grindinis šildymas, kondicionavimo bei rekuperacijos sistemos. Apartamentuose su pilna apdaila vidus apstatytas aukščiausios kokybės baldais, įskaitant ir pilnai įrengtas virtuves bei vonios kambarius. Taigi, čia rasite viską – nuo gėlių puokštės svetainėje iki moderniausios įrangos.

 

Taip pat, galite rinktis ir Vilon Homes butus!

 

Daugiau informacijos:

Būsto pasirinkimas >>

Apdaila, Kainos, Pristatymas

Privalumai

 • Galimybė įsigyti sandėliuką
 • Grindinis šildymas
 • Mediniai langai
 • Požeminės parkavimo vietos
 • Rekuperacija

Planai

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Pastatytas
€ 2 030 / m2

Verkių Parko Aveniu

Vilnius, Verkiai, Trinapolio g. 35
 • Plotas:
  114 - 211 m2
 • Kaina:
  285.000€ - 395.000€
Pastatytas
€ 1 340 / m2

Šiaurės Pašvaistė 3

Vilnius, Pilaitė, Danės g. 2
 • Plotas:
  61 - 139 m2
 • Kaina:
  90.000€ - 166.000€
Pastatytas
€ 990 / m2

Jurginų Alėja

Vilnius, Bajorai, Jurginų g. 112
 • Plotas:
  161 m2
 • Kaina:
  159.000€