Gvazdikų Namai

Vilnius, Antakalnis, Gvazdikų g. 159

Apie Projektą

Gvazdikų namai – prestižinėje miesto dalyje, Antakalnyje, vaizdingoje Aukštagirio miško apsuptyje vystoma nauja 9 individualių namų gyvenvietė, kurioje Jūsų šeima mėgausis privačiu poilsiu, jaukumu ir ramybe.

Vieta, kur susiduria Antakalnis ir Valakampiai – viena švariausių Vilniaus miesto gyvenamųjų dalių. Valakampiai ir Antakalnis – patys žaliausi miesto rajonai – miškai ir parkai sudaro apie 70% teritorijos. Ši vieta garsėja pušynais, paplūdimiais, dviračių takais ir garbių sostinės gyventojų bendruomene, savo ir savo šeimos ateitį kuriančių šioje prestižinėje sostinės dalyje.

Individualių namų gyvenvietėje Gvazdikų namai pastatyti 9 dviaukščiai klasikinės architektūros namai, kurių erdvės suprojektuotos patogiam Jūsų šeimos gyvenimui. Kiekvienas namas turi kiemelius su terasomis, kuriuose galėsite mėgautis poilsiu ir jaukiais šeimos ir draugų vakarėliais. Prie kiekvieno namo įrengtos stovėjimo aikštelės Jūsų šeimos automobiliams.

Uždara gyvenvietės teritorija bus pilnai sutvarkyta: asfaltuotas privažiavimas iki pat namų, pasodinta veja ir medeliai, šaligatviai grįsti trinkelėmis, įrengtos terasos kiemeliuose. Gyvendami čia, sau ir savo šeimai padovanosite patogų, jaukų ir džiugių akimirkų pripildytą gyvenimą.

Kiekviename name projektuojami 4-5 kambariai. Pirmajame namo aukšte numatytos erdvės svetainei su židiniu, virtuvei, valgomajam bei papildomam kambariui (darbo, svečių ar svetainės praplėtimui), antrajame – miegamiesiems, drabužinei, vaikų ir vonios kambariams, erdviai maumedžio terasai, kurią įstiklinę turėsite nepakartojamą žiemos sodą.

Kiekviename name įrengtas dujinis katilas, šiuolaikiškas ir ekonomiškas grindinis šildymas. Iš maumedžiu grįstų terasų ir pro didelius panoraminius langus atsiveriantis nuostabus gamtos vaizdas kasdien Jus įkvėps spalvingai ir nuotaikingai dienai. „Gvazdikų namai“ – tai racionali investicija į kokybišką gyvenimą, nes tai namai su maksimalia daline apdaila už buto kainą.

Gvazdikų namai apsupti įkvepiančiomis kultūrinėmis ir gamtos vertybėmis. Vos už keleto žingsnių nuo Jūsų naujųjų namų: jaukūs pasivaikščiojimai pušynų takeliais, smagūs pasivažinėjimai dviračiais, vaizdingos Neries ir Kairėnų ežero pakrantės bei išskirtinis Antakalnio ir Valakampių apylinkių kraštovaizdis.

Projektas įsikūręs vos 15 min. nuo miesto centro. Dėl strategiškai patogios vietos ir tinkamai išvystytos infrastruktūros itin lengvai ir greitai pasieksite Nemenčinės plentą, prekybos centrus, artimiausias mokyklas, darželius.

 

Daugiau informacijos:

Kotedžų pasirinkimas >>

Apdaila, Kainos, Pristatymas

Privalumai

 • Grindinis šildymas
 • Mediniai langai
 • Mūrinės vidinės pertvaros
 • Uždara teritorija

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Išparduotas
Laisvų nėra
€ 1 150 / m2

Vilniaus Vakarai

Vilnius, Pilaitė, Sidaronių g. 23
 • Plotas:
  126 - 138 m2
 • Kaina:
  145.000€ - 167.000€
Išparduotas
Laisvų nėra
€ 1 520 / m2

Town House

Vilnius, Buivydiškės, Helsinkio g. 22
 • Plotas:
  56 m2
 • Kaina:
  77.000€ - 93.000€
Išparduotas
Laisvų nėra
€ 2 150 / m2

Lazdynų Riešutai

Vilnius, Lazdynai, A. Staškevičiūtės g. 5
 • Plotas:
  130 m2
 • Kaina:
  279.500€