Town House

Vilnius, Buivydiškės, Helsinkio g. 22

Apie Projektą

Town House – tai naujas nekilnojamojo turto projektas Vilniuje, skirtas šiuolaikiškiems žmonėms, vertinantiems privatumą, ieškantiems jaukių ir funkcionalių namų mieste šalia gamtos.

Naujojoje beveik 2 ha ploto gyvenvietėje Vilniuje suprojektuoti 72 dviaukščiai A energinės klasės butai. Kiekvienas butas su kiemeliu ir terasa, kurioje galima organizuoti kepsnių vakarėlius, įsirengti jaukią poilsio ir ramybės zoną. Kiekvienas būstas turi atskirą įėjimą, gyventojams suteikiantį daugiau privatumo ir asmeninės erdvės, bei vieną automobilio parkavimo vietą antžeminėje aikštelėje prie pat įėjimo į butą. Esant poreikiui – galimybė įsigyti daugiau automobilio stovėjimo vietų.

56,16 kv. m ploto racionaliai suplanuotose būstuose numatyta vieta trims kambariams. Pirmame aukšte suprojektuotas nedidelis holas, bendra svetainės ir virtuvės, sanitarinis mazgas, antrame – koridorius, du miegamieji ir sanitarinis mazgas.

Kvartale suprojektuotas tik jo gyventojams priklausantis parkas su suoliukais, pasivaikščiojimo takais, vaikų žaidimų aikštelėmis, lauko treniruokliais, barbekiu zonomis. Tai tikra ramybės ir gamtos oazė kelti piknikus, mankštintis gryname ore ir kurtis draugiškai bendruomenei.

Projektas kuriamas tarp Justiniškių ir Pilaitės, netoliese Vakarinio aplinkkelio, kuris padės miesto centrą pasiekti per 10 minučių. Vos kelių šimtų metrų atstumu tyvuliuoja nuostabūs Buivydiškių tvenkiniai su poilsiui skirtomis pakrantėmis.

„Town House“ A klasės namuose užtikrinamas didesnis pastato apšiltinimas ir sumažintas šilumos praradimas per pastato konstrukcijų jungtis, storesniu sluoksniu apšiltinamos namo sienos (30 cm neoporu), grindys (30 cm putų polistirolu) ir stogo konstrukcijos (50 cm putų polistirolu ir akmens vata). Taigi gyventojų laukia 30% mažesnės sąskaitos už šildymą. Aukštesnį komforto lygį namuose užtikrins visuose butuose įrengtas grindinis šildymas. Ypatingas namo sandarumas užtikrinamas montuojant itin sandarius bei kokybiškai pranašesnius langus ir duris. Sertifikuojant A klasės namus privalomas sandarumo testas, kuris ir parodo pasirinktų medžiagų efektyvumą.

„Town house“ butuose bus įrengta mechaninio vėdinimo sistema (rekuperacija) bei ortakių sistema. Rekuperacija leis šviežiam orui nuolat cirkuliuoti visame name. Tad nuolat vėdinamuose kambariuose bus užtikrinta sveikesnė aplinka, čia nesusidarys žmogui kenksmingos bakterijos, pelėsis ar drėgmė. Rekuperacija užtikrins, kad didžioji dalis iš kambario šalinamo oro šilumos grąžinama į vėdinimo įrenginį ir naudojama įeinančiam orui pašildyti. Tokiu būdu bus taupomos ir šildymo išlaidos.

 

Daugiau informacijos:

Butų pasirinkimas >>

Apdaila, Kainos, Pristatymas

Privalumai

 • A energinio naudingumo klasė
 • Rekuperacija

Planai

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Video Pristatymas

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Išparduotas
Laisvų nėra
€ 2 945 / m2

Žvėryno Apartamentai

Vilnius, Žvėrynas, Danielių g. 6
 • Plotas:
  55 - 82 m2
 • Kaina:
  143.000€ - 210.000€
Išparduotas
Laisvų nėra
€ 2 562 / m2

Čiurlionio 3

Vilnius, Naujamiestis, M. K. Čiurlionio g. 3
 • Plotas:
  53 - 132 m2
 • Kaina:
  118.000€ - 396.000€
Išparduotas
Laisvų nėra
€ 1 407 / m2

Ambercity

Vilnius, Pašilaičiai, Grigalaukio g. 30
 • Plotas:
  25 - 72 m2
 • Kaina:
  39.000€ - 95.000€