Gyvenu Miške

Kaunas, Girios g. 26

Apie Projektą

Gyvenu Miške – tai šiuolaikiški ir patogūs nauji butai – kotedžai ramioje ir vienoje labiausiai kauniečių vertinamų vietų, Aukštuosiuose Kaniūkuose, šalia miško. Projektuojant namus išskirtinis dėmesys skirtas patogumui, privatumo išsaugojimui – taip sukurtas saugus bei jaukus projektas medžių paunksmėje.

Šalia – viskas, ko reikia, Jūsų aktyviam gyvenimui. Gyvensite šalia Lampėdžio ežero, aplink kurį yra šilas, tad galėsite mėgautis bėgimo teikiamais malonumais, taip pat aktyviai pasiplaukioti čia įrengtame vandenlenčių parke, ar pasikarstyti medžiais UNO parke, nepamirškit ir visų teikiamų pramogų Campin Kaunas ir galiausiai vasaros metu galimybe pasideginti puikiai sutvarkytame Lampėdžių paplūdimyje – tokie objektai paprastai keičia visą apylinkę ir norisi čia gyventi.

Kaniūkai – nuostabi vieta gyventi, vos 5 kilometrai nuo Kauno senamiesčio, kurioje turime viską. Jūsų laisvalaikiui – švarus oras, Lampėdžių miško parkas ir šalia esantis ežeras, Kauno geriausias paplūdimys, o viskas, ko reikia, šeimai yra pakeliui namo: prekybos centrai, mokyklos, vaikų darželiai, gydymo įstaigos ir sutvarkyta infrastruktūra.

 

Daugiau informacijos:

Būsto pasirinkimas >>

Planai

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Video Pristatymas

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Pastatytas, Statomas
€ 1 570 / m2

Šilo Namai

Kaunas, Biržiškų g.
 • Plotas:
  41 - 91 m2
 • Kaina:
  55.000€ - 167.000€
Pastatytas
€ 1 100 / m2

Birutės Namai

Kaunas, K. Jauniaus g.
 • Plotas:
  85 - 93 m2
 • Kaina:
  102.000€ - 115.000€
Pastatytas
€ 1 600 / m2

Juozapavičiaus 13

Kaunas, A. Juozapavičiaus pr. 13A
 • Plotas:
  33 - 122 m2
 • Kaina:
  Nuo 50.000€

2 Įvertinimai

 • Taura
  2019-01-05 ; 11:55

  Mano gimines ten nusipirko. dabar irengineja. as tikrai nenusimanau kaip ten ir kas. ketina netrukus isikelti gyventi, nors dar nebus iki galo isirenge. as bent ten nelabai noreciau gyventi. tas miskas aplinkui toks tamsus. stotele miske. vaziuoja 2 autobusai. turi vairuoti, jei ten nori gyventi. o turesit vaikus, jie eis i mokykla. turesit vezioti visada ir pasiimti. arba jums visai nesvarbu, kad jie ten miske lauks autobuso. 🙂


 • Auris
  2019-01-18 ; 19:38

  Hi, esu įsigijęs ten kotedžą(laukiu kol užbaigs įrenginėti). Vieta patogi tik tuo atvėju jeigu su transportu nuosavu esi ,aišku nereik atmesni galimybės ,kad ir viešasis važiuoja šilainių pl. bet jis gal ne visiems yra tinkamas. Sutinku su viršuje esančiu komentaru ,kur apie vaikus ir nuosava transportą komentavo. Kitas aspektas gerbuvį tvarkais pats arbą moki papildomai. Keli niuansai šoninis 3k+eur bus brangesnis ,dėl didesnio ploto žemės. Kitas reikalas ,tai laiptai nėra įskaičiuoti į pagrindinė kainą ,bet skelbime yra akcentuojama tai. Jei neklystu ,tai nuo 700 iki 900eur tame tarpe kainuoja. O šiaip reziumuojant tvarkingai dirba liaudis, tik šiek tiek erzina ,jog šokinėja prie visu iš karto ir po mažai padaro ,tai tik tenka dantis sukandus laukti. Šiaip apsimoka žiurėti ,tik dar statomą ,nes galima laisvai norus išsakyti ,lengvai sukalbami ,aišku nereik ir būti įkyriam:))