Gilužio Slėnis 2

Vilnius, Pilaitė, Gilužio g.

Apie Projektą

Pušų apsupti nauji butai Gilužio Slėnis tai vieta prie ežero kur atostogos tęsiasi kasdien ir visus metus. Tuo mėgausis šeimos, kurios įsikurs Pilaitėje, A energinės klasės modernios architektūros jaukiuose 1-3 kamb. butuose su erdviais balkonais ir terasomis. Jūsų šeima pamils saulėtus vakarus bei romantiškus pasivaikščiojimus ežero pakrante ir svaigiančią gyvenimo ramybę mieste.

Gilužio slėnis – uždara ir saugi mažaaukščių daugiabučių namų ir kotedžų gyvenvietė, kurioje gyvenimas teka sava vaga, per daug nenutoldamas nuo miesto ritmo ir teikiamų privalumų. Čia erdvu – tarp namų palikome daug vietos žaliosioms poilsio ir laisvalaikio erdvėms. Gamtovaizdis diktuoja architektūrą: vyrauja modernūs mediniai dekoro elementai, ramios pastelinės spalvos, beveik visi daugiabučiuose esantys butai yra kampiniai, todėl pro didelius langus matysite daug žalumos ir namuose netrūks saulės.

Kai ežeras padvelks gaivia vėsa, norėsis grįžti į savo jaukius namus, o ten – visada yra ką veikti! Šeimai reikia įvairios veiklos, tad Gilužio slėnio vidinis kiemas maloniai stebina ne tik išpuoselėta augalija, bet ir laisvalaikio bei poilsio zonų įvairove. Įrengtos atskiros erdvės žaisti: patiems mažiausiems ir vyresniems vaikams. Suaugusiems įrengti lauko treniruokliai sportui gryname ore, o bendruomenės zona skirta kaimynų pašnekesiams, susitikimams ir šventėms. Kiekvienas atras sau malonią ir turiningą veiklą grįžęs po dienos darbų. Juk namuose – geriausia!

Suprasdami kokia svarbi šeimai yra gyvenimo kokybė, mes rūpinamės švariu ir grynu oru įrengdami daugiabučiuose mechaninio vėdinimo sistemą ir suteikdami galimybę gyventojams įsirengti rekuperacinę vėdinimo sistemą. Ekonomišką ir aplinkai draugišką šilumą garantuos giluminiai geoterminiai šilumos siurbliai. Basomis kojomis vaikščioti po namus bus tikras malonumas, nes įrengiamas grindinis šildymas.

 

Norite įsikurti jau dabar? Rinkitės namus pastatytame projekto etape! Patinka projektas, tačiau domina didesnio ploto būstas? Apžiūrėkite Gilužio slėnio kotedžus.

 

Daugiau informacijos:

Butų pasirinkimas >>

Privalumai

 • A energinio naudingumo klasė
 • Galimybė įsigyti sandėliuką
 • Geoterminis šildymas
 • Grindinis šildymas
 • Uždara teritorija
 • Vaizdo stebėjimo kameros

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Video Pristatymas

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Išparduotas
Laisvų nėra
€ 3 070 / m2

Žvėryno Simfonija

Vilnius, Žvėrynas, Vytauto g. 16
 • Plotas:
  45 - 151 m2
 • Kaina:
  144.000€ - 459.000€
Išparduotas
Laisvų nėra
€ 2 225 / m2

Neries Ardai

Vilnius, Lazdynai, K. Jelskio g.
 • Plotas:
  35 - 107 m2
 • Kaina:
  Nuo 98.000€
Išparduotas
Laisvų nėra
€ 1 875 / m2

B23

Vilnius, Naujamiestis, Birželio 23-iosios g. 12
 • Plotas:
  35 - 63 m2
 • Kaina:
  64.000€ - 124.000€