HillTown

Vilnius, Kalnėnai, Moldovos g. 32

Apie Projektą

Daugelis šeimų svajoja kada nors įsigyti savo nuosavą būstą. Dažnai nesinori arba galimybės neleidžia gyventi miesto centre, tačiau atitrūkti toli nuo jo taip pat nenorima. Hilltown projektas įgyvendinamas Vilniuje Kalnėnuose, kurie įsikūrę labai patogioje vietoje. Čia išvystytos patogios kelių, komunikacijų ir kitos kasdieniam gyvenimui reikalingos infrastruktūros. Į Hilltown miestelį atvestos visos miesto komunikacijos (vanduo, kanalizacija, elektra), nutiestas TEO šviesolaidis.

Mes nuolat stebime tarptautines statybų tendencijas, dalyvaujame pasaulinėse parodose, todėl galime pasiūlyti daug profesionalių ir inovatyvių sprendimo būdų. Esame lankstūs, todėl pasitelkę sukauptą patirtį, klientams galime patarti rūpimais klausimais dėl namo pirkimo, įrengimo, apdailos darbų ir kt. Pirkėjams sudarome galimybę pasirinkti būsto apdailą patiems, o esant poreikiui galime įrengti namą iki rakto.

Žmonių patogumui ir kasdienių namų ruošos darbų palengvinimui kiekviename name bus išvedžiota centrinė dulkių siurbimo sistema. Centrinės dulkių sistemos siurblį pagal individualius poreikius gali pasirinkti pats klientas.

Taip pat visur įrengta efektyvi mini rekuperacinė oro ventiliacijos sistema, kuri leis džiaugtis gaivesniu, tyresniu oru bei geresne sveikata. Tai labai svarbu tiems, kurių šeimoje yra alergiškų žmonių. Ši sistema įrengiama taip, kad jos net nesimato, todėl estetinis vaizdas nebus sugadintas.

Siekiame naujakuriams sukurti patogias gyvenimo sąlygas, kurios palengvintų kasdienybę. Gyventojų ir svečių patogumui yra įrengta automobilių stovėjimo aikštelė, kurioje visada rasite vietą automobiliui. Hilltown teritorijoje bus įrengta sporto (futbolo bei tinklinio), vaikų žaidimų ir laisvalaikio aikštelė, kur galėsite aktyviai sportuoti, o Jūsų atžala – susidraugauti su kitų gyventojų vaikais. Čia jie savo laiką praleis prasmingai bei naudingai – bus įrengta patogi žaidimų ir sporto aikštelė. Kadangi mums labai svarbi ekologija ir aplinkai draugiškas gyvenimo būdas, teritorijoje bus pastatyti atliekų rūšiavimo konteineriai.

 

Daugiau informacijos:

Kotedžų pasirinkimas >>

Privalumai

 • Rekuperacija
 • Vaizdo stebėjimo kameros

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Pastatytas
€ 1 113 / m2

Vakarinė Alėja

Vilnius, Pilaitė, Piliavos g.
 • Plotas:
  78 - 82 m2
 • Kaina:
  79.000€ - 96.000€
Pastatytas
€ 1 338 / m2

Gvazdikų 11

Vilnius, Antakalnis, Gvazdikų g. 11
 • Plotas:
  100 - 117 m2
 • Kaina:
  140.000€ - 160.000€
Pastatytas
€ 1 245 / m2

Herkaus Alėjos

Vilnius, Pilaitė, Notangos g.
 • Plotas:
  106 - 158 m2
 • Kaina:
  138.000€ - 180.000€