Marių Verandos

Neringa, Pervalkos g. 15

Apie Projektą

Marių verandos – naujas „Inreal valdymas“ projektas Pervalkoje (Pervalkos g. 15, Neringa). Keturių 1-2 aukštų su mansardomis poilsio pastatų komplekse suplanuoti dvidešimt šeši 24-80 kv.m ploto būstai nuo mažų jaukių poilsio apartamentų iki prabangių erdvių (gyvenamosios ir poilsio paskirties) kotedžų per du aukštus, su terasomis, balkonais bei improvizuotomis verandomis. Visi būstai parduodami pilnai įrengti.

Vakarėja ir dangaus debesynas susilieja su Kuršių mariomis. Vien tik laiveliai, išplaukę į naktinę žvejybą, žymi horizonto liniją. Pervalkos gatvelėmis raitosi nepakartojamas kadaginio dūmo kvapas, ant vejos tingiai rąžosi soti raina katė. Jūs sėdite „Marių verandų“ kieme skanaudami ką tik išrūkytą žuvį, klausotės pajūrio gluosnių šlamesio. Kairėje retsykiais Jums mirkteli Pervalkos švyturys, o prie senojo molo gulbių šeimyna ruošiasi nakčiai jaukiai susiglausdama. Vakaras sklaidosi lengvai ir lėtai kaip tas kadaginis dūmas. Laikas stabteli, išsiplečia, tampa erdvus kaip „Marių verandų“ kiemas, atsiveriantis į švendrais įrėmintas Kuršmares.

37 arų „Marių verandų“ teritorijoje ant pačios Kuršių marių pakrantės – keturi 1-2 aukštų su mansardomis pastatai, pavadinti Nagliais, Smiltyne, Agila ir Pilkope. Tai – pavadinimai senųjų Kuršių nerijos kaimų, kurių gyventojai, bėgdami nuo slenkančio smėlio, rado savo namus Pervalkoje. Teritorija bus aptverta medine, Neringos mažajai architektūrai būdinga tvorele; įrengti takeliai iš trinkelių teritorijos viduje ir iki marių bei aikštelė automobiliams.

„Marių verandų“ idėja yra susijusi su Neringos architektūros raidos istorija. XIX a. viduryje pusiasalio grožį atrado vokiečių dailininkai, per kuriuos susižavėjimu Kuršių nerijos gamta „užsikrėtė“ Rytprūsių ir Vokietijos gyventojai, įpratę čia leisti savo atostogas.

Poilsiautojai įnešė kurortinės kultūros, romantizmo, estetikos, gausaus dekoro ir spalvingumo indėlį į Neringos architektūros raidą. Tam, kad nuoma taptų patrauklesnė, prie kuklių savo namelių neringiškiai pristatydavo puošnias, gausiai dekoruotas verandas, kuriose apgyvendindavo svečius. Tokia buvo ir šio „Marių verandų“ projekto vizualinė idėja – paprastas, pilkšvas, neutralių atspalvių namas su dvišlaičiu stogu ir puošniomis, linksmomis, spalvingomis verandomis. Tik šiame projekte veranda įgavo modernesnę transformaciją – tarsi pakilo nuo žemės ir tapo stoglangiais-verandomis.

 

Daugiau informacijos:

Butų pasirinkimas >>

Apdaila, Kainos, Pristatymas

Privalumai

  • Mediniai langai
  • Uždara teritorija

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Video Pristatymas

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Išparduotas
Laisvų nėra
€ 4 500 / m2

Pamario Slėnis

Neringa, Purvynės g. 5
  • Plotas:
    39 - 87 m2
  • Kaina:
    Nuo 170.000€