Pamario Slėnis

Neringa, Purvynės g. 5

Apie Projektą

Pamario Slėnis – ideali vieta šiuolaikiškam poilsiui. Čia įrengta erdvi vaikų žaidimų ir automobilių stovėjimo aikštelė. Įvažiavimas į teritoriją užtvertas užkardu, kad smalsuoliai netrukdytų jūsų ramaus poilsio.

Nidoje, ant Kuršių marių kranto, 1.4 ha teritorijoje, greta Tomo Mano namelio, sukurtas išskirtinis, įvairius poilsiautojų poreikius atitinkantis kvartalas: nuo nedidelių jaukių iki erdvių apartamentų su terasomis arba balkonais. Kvartalo teritorija ribojasi su nuostabiu Kuršių Nerijos pušynu, o vos už kelių žingsnių – Kuršių marių pakrantė su ją juosiančiais dviračių ir pėsčiųjų takais.

Pamario Slėnio kvartalas įsilieja į Nidos gamtovaizdį, o pastatų architektūra išlaiko šiam kraštui būdingą stilių bei dvasią. Purvynės teritorija, kur įsikūręs kvartalas, seniau buvo atskira gyvenvietė, kurioje veikė daugybė įmonių, garažų ir keletas viešbučių.   Dabar čia – ramios, sutvarkytos Purvynės ir Pamario gatvės, priklausančios Neringos miesto Nidos gyvenvietei.

 

Ypatumai:

Retas kuris atvykęs neįsimyli nuolat besimainančių Nidos peizažų. Čia pat – plačiai atsiverianti Kuršių marių pakrantės panorama, vos už kelių žingsnių – ramiai ošiantis pušynas. Tik čia pabuvę supras, kuo ši vieta taip traukia sugrįžti.

Pamario Slėnio teritorijoje įrengtos erdvi vaikų žaidimų aikštelė, šalia teritorijos – nauja lauko treniruoklių aikštelė. Pajūris – vos už keliolikos minučių dviračiu. O kur dar pasivaikščiojimai pakrante, pirmosios pagautos žuvys!

Įvažiavimas į teritorija užtvertas užkardu, kad smalsuoliai netrukdytų Jūsų ramaus poilsio. Poilsiautojų patogumui Pamario Slėnio teritorijoje įrengta automobilių stovėjimo aikštelė.

Nuo geoterminio šildymo iki pilnos apdailos ir spartaus interneto – Pamario Slėnyje rasite viską, ko reikia jaukiam poilsiui.

Vos keletas žingsnių nuo namų – ir jūs atsiduriate ant dviračių ir pėsčiųjų tako, kuris veda tiek į Nidos centrą ir Parnidžo kopą, tiek gilyn į Neringos miškus, Vecekrugo kopą, Preilos, Pervalkos miestelius. O kur dar tenisas, jėgos aitvarai, buriavimas, žvejyba (žiemą ir vasarą), maudynės…

Vaizdingos apylinkės – puikus prieglobstis ieškantiems ramybės. Įsitaisykite pakrantėje su knyga ar meškere, pasitikite ir palydėkite saulę, miško takeliais atraskite savo mėgstamiausią ramų maršrutą iki pajūrio.

Pamario Slėnio apartamentai išplanuoti taip, kad galėtumėte mėgautis vaizdais į pušyną ir pakrantę. Apartamentuose protingai išnaudotas kiekvienas kvadratinis metras, tad jums telieka patogiai įsikurti.

Pamario Slėnis įsikūręs Nidos šiaurinėje dalyje, netoli pirmojo įvažiavimo į miestą, jums nereikės kirsti Nidos centro norint atvykti ar išvykti iš miesto. Norintiems pailsėti nuo automobilio patiks dažnai kursuojantys autobusai ir naujasis pėsčiųjų keltas su vaizdingu maršrutu.

 

Daugiau informacijos:

Butų pasirinkimas >>

Privalumai

  • Geoterminis šildymas
  • Mediniai langai

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Išparduotas
Laisvų nėra
€ 3 544 / m2

Marių Verandos

Neringa, Pervalkos g. 15
  • Plotas:
    52 m2
  • Kaina:
    179.000€ - 189.000€