Jonučių Namai

Kaunas, Versmės g. 7

Apie Projektą

Jonučių namai nauji butai Kaune. Čia Jus pažadins rytinės paukščių giesmės, o vakare atsipalaiduoti padės namus supančios gamtos ramybė. Prireikus miesto centrą pasieksite per 15 minučių automobiliu, o kelionė iki artimiausios maisto prekių parduotuvės truks vos 5 minutes. Gyvendami čia visuomet galėsite rinktis tarp ramių pasivaikščiojimų gamtoje netoli namų arba laiko leidimo šurnuliuojančiame Kauno senamiestyje.

„Jonučių namuose” jausitės tarsi gyvendami nuosavame name. Čia Jūsų privatumą saugos vidinius kiemus stebinčios vaizdo kameros, o į teritoriją patekti galėsite tik Jūs – visą gyvenvietę juos tvora su nuotoliniu būdu valdomais automatiniais vartais.

Kad būtų ramu dėl kiemuose žaidžiančių vaikų saugumo, visoje vidinėje teritorijoje eismas bus ribotas – jokių automobilių ten, kur Jūs ar Jūsų vaikai leis savo laisvalaikį.

Vidinius kiemus puoš pavasarį baltais žiedais pražystančios obelys, kurių paunksmėje įrengsime gultus, kad nuo čia galėtumėte stebėti šalimais žaidžiančius savo vaikus. Žaidimų erdvėse vaikai praras laiko nuovoką, nes reikės išbandyti ir čiuožykles, supynes, karstykles, surengti šokinėjimo varžybas ant batutų bei pastatyti gražesnę nei vakar smėlio pilį. Vyresni vaikai po mokyklos skubės sulošti stalo teniso partiją, o vakare – į krepšinio arba futbolo aikštelę. Garantuojame, čia pasimankštinti po darbų susirinks ir suaugusieji, kurie sportą sausakimšame sporto klube su mielu noru iškeis į žaidimus gryname ore.

„Jonučių namuose” bus įdiegti taupūs ir racionalūs sprendimai. Sandarus namų įrengimas ir autonominio dujinio šildymo sistema užtikrins žemas šildymo sąnaudos net ir šalčiausiu metų laiku.

Preliminariais duomenimis 1,5 k. buto šildymas kainuos apie 30 Eur/mėn., 2 k. – apie 38 Eur/mėn., 3 k. – apie 52 Eur/mėn.

Gyvendami čia džiaugsitės privatumu ir erdve savo poreikiams. Gyvenvietėje bus pastatyti vos šeši keturių aukštų namai, o savo aukšte turėsite tik 3 arba 4 kaimynus. Nedidelis gyventojų skaičius užtikrins, kad grįžus namo visuomet rasite laisvą vietą savo automobiliui ir galėsite netrikdomai leisti laiką su šeima vidinėse žadimų aikštelėse.

Dėl didelių atstumų tarp namų Jūsų namuose bus visuomet šviesu. O leisdami vakarus privačiose terasose arba balkonuose, pasijusite tarsi gyvendami privačiame name.

Tik pramerkus akis, pradarote terasos duris, įkvepiate gryno oro ir basomis žengiate ant rasotos žolės. Taip prasideda Jūsų rytas – su bundančios gamtos garsais ir gryname ore dar skanesniu kavos puodeliu.

 

Daugiau informacijos:

Butų pasirinkimas >>

 

Privalumai

 • Uždara teritorija
 • Vaizdo stebėjimo kameros

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Išparduotas
Laisvų nėra
€ 1 950 / m2

Ministro Namas

Kaunas, Totorių g. 14
 • Plotas:
  40 - 165 m2
Išparduotas
Laisvų nėra
Klauskite kainos

Veršvų Slėnis

Kaunas, Šėtos g. 12
 • Plotas:
  54 - 75 m2
Išparduotas
Laisvų nėra
€ 2 490 / m2

Zenitas

Kaunas, Spaustuvininkų g. 11A
 • Plotas:
  63 - 68 m2
 • Kaina:
  148.000€ - 179.000€