Herkaus Alėjos

Vilnius, Pilaitė, Notangos g.

Apie Projektą

Herkaus alėjos – pirma tokio tipo gyvenvietė Vilniuje. Pilaitės rajone, gamtos apsuptyje formuojamas uždaras kvartalas, pasižymintis modernia ir vientisa architektūra. Rami aplinka ir privatumas nenutolus nuo miesto – viskas, ko reikia moderniai šeimai. Gamtos grožiui neabejinga miestiečių bendruomenė čia turės savo parką, pėsčiomis galės pasiekti miškus ir ežerus.

82 individualūs namai išsidėstę tarp dviejų plačių apželdintų alėjų. Teritorija aptverta, įvažiavimas tik per pakeliamą užkardą. 30 arų žemės paliekama bendruomenės poilsiui: įrengiamas parkas, vaikų žaidimų aikštelės.

Kiekvienam namui priklausantis 4 arų žemės sklypas aptveriamas medine tvora. Sklypo reljefas išlyginamas ir apželdinamas veja.

Skoningai ir išskirtinai apželdintos alėjos driekiasi plačiomis Kulmo ir Notangos gatvėmis, Herkaus vardą gavusios alėjos pasitinka gyventojus visus metus žaliuojančiais dekoratyviniais augalais ir įkvepia spalvingai dienai!

Herkaus alėjos pasižymi vientisa modernia architektūra. Namai dekoruojami skirtingų spalvų klinkerio plytomis, yra tvirti ir ekonomiški, stogai – sutapdinti, tad taip maksimaliai išnaudojamas vidaus plotas. Iš pirmo aukšto kambarių galima patekti į vidinį kiemą, kur medinėse terasose jūsų laukia geriausi vakarai.

Naujakurių privatumas užtikrinamas kuriant uždarą kvartalo teritoriją, į kurią tiek gyventojai, tiek svečiai pateks tik per pakeliamą užkardą.

Gyvenvietės rytinėje dalyje formuojamas 30 arų žemės plotas bendruomenės reikmėms: įrengiamas parkas su suoliukais, vaikų žaidimų aikštelė. Likusi erdvė gali būti išnaudota pagal gyventojų poreikius – įrengta sporto aikštelė ir pan.

Namai dekoruojami skirtingų spalvų ir itin aukštos kokybės klinkerio plytelėmis. Klinkeris – tai labai tvirtas, atsparus šalčiui ir rūgštims keramikos gaminys, tad namo fasadas bus ilgaamžis, nereikalaujantis papildomos priežiūros ir estetiškas net po daugelio metų.

Greta kiekvieno namo projektuojamos medinės stoginės ir sandėliukai, savo architektūra derantys prie namo fasado.

Kiekviename name parengti keli interjero planavimo pavyzdžiai: galimybė projektuoti tiek 4, tiek 6 kambarių namus. Laisvė projektuoti savo būstą – Jūsų rankose! Jaukiems žiemos vakarams – galimybė įsirengti židinį, o esant poreikiui, statytojas gali įrengti namą su pilna apdaila.

Namai pastatyti iš keraminių blokelių, tad viduje užtikrinamas malonus ir sveikas mikroklimatas; bituminė stogo danga atspari temperatūros pokyčiams ir yra itin hermetiška; o šilumą namie saugos itin kokybiški 6 kamerų 3 stiklų langai.

Gyvenvietėje statomi 7 skirtingų tipų namai. Galimi namų plotai nuo 106 m² iki 158 m². Kiekvienam namui priklauso 4 arų žemės sklypas, aptveriamas medine tvora. Sklypo reljefas išlyginamas ir užsodinamas veja.

 

Planuojate įsikurti ateityje? Rinkitės namus antrajame projekto etape >>

 

Daugiau informacijos:

Namų pasirinkimas >>

Apdaila, Kainos, Pristatymas

Privalumai

 • Grindinis šildymas
 • Uždara teritorija

Planai

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Pastatytas
€ 930 / m2

Pilaitės Gintaras 2

Vilnius, Pilaitė, Zujūnų g. 39
 • Plotas:
  65 - 114 m2
Pastatytas
€ 940 / m2

HillTown

Vilnius, Kalnėnai, Moldovos g. 32
 • Plotas:
  110 - 164 m2
 • Kaina:
  101.000€ - 142.000€
Pastatytas
€ 1 245 / m2

Herkaus Alėjos 2

Vilnius, Pilaitė, Notangos g.
 • Plotas:
  107 - 136 m2
 • Kaina:
  138.000€ - 180.000€