Vėžių 22

Palanga, Vėžių g. 22

Apie Projektą

Vėžių 22 – tai B energetinės klasės daugiabutis gyvenamasis namas pagrindiniame ir didžiausiame Lietuvos kurorte, Palangoje adresu Vėžių g. 22. Šie nauji butai puiki vieta gyventi, ilsėtis ir pramogauti vertinantiems komfortą bei kokybę. Projekte namus atras tiek ieškantys vasaros pramogų, tiek norintys Palangos miesto centro triukšmą iškeisti į jaukumą, ramybę ir patogumą.

Ypatumai

Mažaaukštė statyba. Tik 5 aukštų namas, kuriame suprojektuoti 65 butai nedidelei jaukiai bendruomenei. Pro namo langus atsiveriančio vaizdo neužstos jokie kiti pastatai, nes namo kaimynystėje yra tik aukštos klasės kotedžai ir gyvenamieji namai.

Jauki aplinka. Namo vidiniame kieme vaikams suprojektuota lauko žaidimų aikštelė, suoliukai, namą supa žalia aplinka, šalia teka Rąžės upelis. Galėsite atsipalaiduoti ir pasimėgauti grynu oru, medžių ošimu, ramybe neišeinant iš namų teritorijos. Aplinka pritaikyta judėjimo negalią turintiems asmenims.

Racionalus butų išplanavimas. Gyventojų patogumui suprojektuoti šviesūs butai su dideliais langais, kurie orientuoti rytų, vakarų ir pietų kryptimis, jaukiais balkonais ir nepereinamais kambariais. Juose nėra nereikalingų erdvių ar trukdančių kolonų.

Ekonomiški ir šilti butai. Reguliuojamas dujinis šildymas, galimybė įsirengti grindinį šildymą vonios kambaryje, sandarūs A klasės langai leis jums taupyti šilumą ir pinigus, savo namuose mėgautis tyla bei ramybe.

Liftas. Į požeminį garažą ir iš jo galėsite keliauti liftu, todėl grįžus iš vos už 300 m esančio didžiausio Palangos prekybos centro „Maxima“ XX nereikės tempti pirkinių maišų laiptais.

Patogus automobilių parkavimas. Suprojektuotos atskiro naudojimo automobilių stovėjimo vietos požeminėje ir antžeminėje automobilių stovėjimo aikštelėse, kuriose įsigiję automobilio stovėjimo vietą galėsite nesukti galvos, kur pastatyti automobilį grįžus iš darbo ar vėlai vakare.

Strategiškiai patogi miesto vieta. Netoliese rasite pagrindines miesto įstaigas (mokyklas, darželius ir kt.), Palangos botanikos parką, supantį gintaro muziejų, Palangos sporto centrą ir stadioną (areną), šalia yra prekybos centras „Maxima“ XX bei autobusų stotis. Mėgstantiems vakarieniauti ne namie restoranai ir kavinės pasiekiami vos per 15-20 minučių pėsčiomis. Palangos tiltą dviračiu galėsite pasiekti vos per 10 min. dviračių takais, todėl jūros ošimu galėsite mėgautis kiekvieną dieną, o norintiems pajusti Palangos naktinio gyvenimo ritmą, vos 1500 m iki Basanavičiaus gatvės, kurioje rasite pagrindinius Palangos barus, kavines ir klubus.

 

Daugiau informacijos:

Butų pasirinkimas >>

Apdaila, Kainos, Pristatymas

Privalumai

 • Liftai
 • Požeminės parkavimo vietos
 • Rekuperacija

Planai

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Video Pristatymas

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Pastatytas
€ 4 000 / m2

Eglės Apartamentai

Palanga, Kęstučio g. 15
 • Plotas:
  40 - 127 m2
 • Kaina:
  Nuo 140.000€
Pastatytas
€ 2 120 / m2

Malūno Vilos

Palanga, Malūno g. 1F
 • Plotas:
  18 - 40 m2
 • Kaina:
  46.000€ - 90.000€
Pastatytas
€ 2 960 / m2

Gintarinė Kopa

Palanga, Tvenkinių g. 50
 • Plotas:
  21 - 55 m2
 • Kaina:
  60.000€ - 210.000€