Eglės Apartamentai

Palanga, Kęstučio g. 15

Apie Projektą

Eglė apartamentai – tai architektūros ir meno kūrinys ant Baltijos jūros kranto. Pastato formos atskleidžia gamtoje vyraujančias netaisyklingas linijas ir lenktumus. Pirmojo apartamentų aukšto korpusas sudarytas iš atskirų detalių, pagrindu pasirinktas vertikalus rankų darbo plytų mūras, atkartojantis eglės medžio kamieno reljefą. Antrasis, trečiasis ir ketvirtasis aukštai įgauna vientisumą apjungiant kelis pastato korpusus, lenktų formų panoraminiai langai organiškai įsilieja į darnų pušų apsupties paveikslą.

Pastato statybai bei įrengimui parinktos medžiagos pasižymi ilgaamžiškumu, atsparumu ir ekologija bei tiksliai išpildo aukštus estetikos reikalavimus. Projekto įgyvendinime derinamos naujos technologijos su laiko patikrintomis ir ilgaamžiškumą užtikrinančiomis medžiagomis, kaip pavyzdžiui, rankų darbo “Petersen” plytos fasade ir išmanūs sprendimai pastato viduje – biometrinės durų spynos, leidžiančios pirštų antspaudu patekti į apartamentus.

Per visus keturis aukštus išsidėsto 73 dviejų-keturių kambarių apartamentai, kurių dydis nuo 40 iki 127 kv. metrų, taip pat įrengta moderni sporto salė ir erdvi 67 vietų požeminė automobilių stovėjimo aikštelė su saugyklomis dviračiams.

Apartamentai Kęstučio ir Daukanto gatvių sankirtoje Palangoje. Vos 7 min kelio pėsčiomis iki paplūdimio, šiek tiek atokiau nuo šurmuliuojančios Basanavičiaus alėjos, kurią pėsčiomis galima pasiekti per 5 min! Pro panoraminius langus atsiveriantis vaizdas į ramybe dvelkiantį pušyną, gamtos apsuptis.

Apartamentus projektavo garsus ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje architektas – Donatas Rakauskas. Pastatas atkartoja gamtoje vyraujančias linijas ir formas. Fasado mūras primena eglės medžio kamieno reljefą, šiai idėjai įgyvendinti buvo pasirinktos vienos prabangiausių pasaulyje rankų darbo „Peterson“ plytos.

Tai daugiau nei pastatas – tai meno ir architektūros kūrinys. Apartamentuose bus įrengti du liftai, kurių šachtose bus integruotos išskirtinai šiam projektui menininkės Eglės Babilaitės kuriamos 15 metrų aukščio freskos, kurias specialaus apšvietimo pagalba bus galima apžiūrėti kylant liftu iš požeminio garažo į ketvirtąjį pastato aukštą. Kalvis Linas Klesčiauskas šiam projektui ruošia eksterjero puošybos detales.

Pastato statybose ir įrengime buvo naudotos aukščiausios kokybės ir ilgaamžiškos medžiagos: rankų darbo „Peterson“ molio plytos, lenkti aliuminio profilio langai, marmuro plokštės laiptinėse, Brazilijos riešuto teraslentės apartamentų terasose bei natūralaus akmens takeliai apartamentų kieme.

Apartamentus juosianti tvora bei dekoratyvinis kiemo apželdinimas ir aplinkos mažoji architektūra sujungia privačią ir gyvenamąją erdves. Siekiant išlaikyti gyventojų privatumą pastatas padalintas į keturis korpusus, kuriuos atskiruose aukštuose sudaro nuo 4 iki 7 butų.

Patekti į apartamentus galima nenaudojant raktų, kadangi čia yra įdiegti biometriniai užraktai, o požeminiame automobilių garaže – automatinė automobilių numerių nuskaitymo sistema.

 

Daugiau informacijos:

Butų pasirinkimas >>

Privalumai

 • Liftai
 • Požeminės parkavimo vietos
 • Uždara teritorija

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Video Pristatymas

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Pastatytas
€ 1 750 / m2

Apartamentai Kopose

Palanga, Jūros g. 30B
 • Plotas:
  35 - 64 m2
 • Kaina:
  Nuo 63.000€
Pastatytas
€ 2 120 / m2

Malūno Vilos

Palanga, Malūno g. 1F
 • Plotas:
  18 - 40 m2
 • Kaina:
  46.000€ - 90.000€
Pastatytas
€ 1 679 / m2

Palangos Šilas

Palanga, Žiogų g.
 • Plotas:
  23 - 54 m2
 • Kaina:
  37.000€ - 90.000€

1 Įvertinimas

 • Justina
  2019-04-10 ; 12:06

  Labai geras projektas, labai patiko, aukšto lygio medžiagos ir įspūdi palikusi architektūra.