Telegrafas

Kaunas, K. Donelaičio g. 25

Apie Projektą

Telegrafas – tai Kauno Tvirtovės administracinių pastatų komplekso karinio telegrafo stoties pastatas, kuris virto moderniu 24 studijų ir 4 mansardinių butų kompleksu. Pastatas rekonstruotas išsaugant visas, jau antrą šimtmetį skaičiuojančias, architektūrines ir kultūrines vertybes, pritaikius jas šiandienos poreikiams. Tai – autentiškas, gyvas ir absoliučiai unikalus namas, tinkantis šiuolaikiniam gyvenimui ir darbui.

Pirmasis ir antrasis aukštai nepakeitė savo pirminio autentiško ir kultūros paveldo saugomo išplanavimo. Šiuose aukštuose įrengtos gyvenimui ir darbui skirtos multifunkcinės darbo erdvės – studijos. Rekonstrukcijos darbai atlikti kuo mažiau keičiant autentiškus pastato ir vidinių patalpų elementus, siekiant išsaugoti istoriją ir unikalumą. „Telegrafo“ atnaujinimas galutinai baigtas, o įsigijimui siūlomi likę mansardiniai butai, kurių plotai svyruoja nuo 61 iki 132 kv. m. Visos studijos pirmajame ir antrajame aukšte parduotos.

Telegrafas yra pačiame Kauno centre! Tai ideali vieta gyventi daug keliaujantiems, veikliems žmonėms – verslininkams, menininkams, jauniems profesionalams, studentams. Nekilnojamasis turtas centre yra gera investicija.

 

Daugiau informacijos:

Butų pasirinkimas >>

Privalumai

 • Aukštos lubos (2,7m<)
 • Uždara teritorija

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Video Pristatymas

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Pastatytas
€ 1 290 / m2

Dainavos Apartamentai

Kaunas, Pramonės pr. 41A
 • Plotas:
  54 - 74 m2
 • Kaina:
  75.000€ - 98.000€
Pastatytas
€ 1 200 / m2

Šilojaus Namai

Kaunas, 9-ojo Forto g. 33
 • Plotas:
  60 - 70 m2
 • Kaina:
  67.000€ - 113.000€
Pastatytas
€ 1 423 / m2

Karaliaus Mindaugo Apartamentai

Kaunas, Kaunakiemio g. 1
 • Plotas:
  26 - 58 m2
 • Kaina:
  40.000€ - 70.000€