Saulės Sonata

Druskininkai, Kudirkos g. 10

Apie Projektą

Saulės sonata kvartalo su septyniomis vilomis DO, RE, MI, FA, SOL, LA, SI idėją projekto kūrėjams pasufleravo M. K. Čiurlionio keturių paveikslų ciklas „Saulės sonata“ ir netoli esančios natas simbolizuojančios skulptūros. Kvartalo architektūrinę koncepciją kūrė visa architektų komanda – matyti, kaip skirtingos, originalios vilos drauge su angliško stiliaus parku susilieja į išskirtinį architektūros ansamblį.

Šis kvartalas ir visiškai įrengti apartamentai yra skirti žmonėms, kurie vertina kokybę, komfortą ir estetiką. Tiems, kurie mėgsta kultūrą, gamtą, aktyvų ar ramų laisvalaikį. „Saulės sonatos“ apartamentai gali tapti Jūsų jaukiais namais, atostogų rezidencija ar patikima investicija. Šį kvartalą patogiai pasieksite greičiau nei per dvi valandas nuo Vilniaus ar Kauno.

Apartamentai visiškai įrengti – su integruotais virtuvės baldais, buitine technika, šviestuvais, vonios kambariais ir drabužinėmis, todėl čia galima įsikurti iš karto. Kuriant šiuos namus kokybė buvo užtikrinta nuo pat projektavimo, statybos darbų iki mažiausios vidinės detalės, o tai patvirtina vidaus apdailai suteikiama garantija. Interjerui panaudotos tik aukščiausios kokybės, kuo natūralesnės, ramių spalvų medžiagos.

Visi apartamentai – labai šviesūs ir erdvūs dėl 2,85 m aukščio lubų, didelių langų, terasų ar balkonų. Vilos pastatytos taip, kad neuždengtų vienos kitų ir gyventojai pro langus galėtų grožėtis senojo parko vaizdais.

Patogesnį gyvenimą „Saulės sonatoje“ kuria ir išmaniosios sistemos. Šildymą bute galėsite valdyti išmaniąja programėle ar SMS žinute, o vandens išjungimas integruotas su signalizacijos sistema – kad kaimynų lubos visada liktų sausos.

 

Daugiau informacijos:

Butų pasirinkimas >>

 

*Atnaujinta 2019.07.01

Privalumai

  • Aukštos lubos (2,7m<)
  • Grindinis šildymas
  • Liftai
  • Požeminės parkavimo vietos

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Pastatytas
€ 1 300 / m2

Svajonių Pašvaistė

Druskininkai, Liškiavos g. 33
  • Plotas:
    44 - 133 m2
  • Kaina:
    Nuo 52.000€