Mano Jūra

Palanga, Vaivorykštės g. 61

Apie Projektą

*Informacija atnaujinta 2020-01-04

Mano Jūra – naujos statybos butai, kotedžai ir namai Palangoje. Projekte Jus džiugins funkcionaliai suplanuotais A+ energinės klasės, 40 – 80 m2 ploto butais, kotedžais, namais.

Svajonių namus išsirinkite pagal savo poreikius – pasirinkę būstą pirmame aukšte džiaugsitės terasa ir nuosavu kiemeliu, gyvendami antrame aukšte turėsite erdvų balkoną ir vakarais iš arčiau matysite žvaigždes.

O jei galvojate, jog Jūsų laimė, džiaugsmas ir meilė neišsiteks viename aukšte – siūlome rinktis būstą per du aukštus. Visi būstai parduodami su pilna vidaus apdaila.

Vidiniame kvartalo kieme – jauki poilsio ir kaimynų susibūrimų erdvė. Čia Jūsų lauks šildomas lauko baseinas, smėlio paplūdimys, gultai ir saulės skėčiai. Žemiškų malonumų sąrašą papildys pirtis ir kubilas – šis žavus duetas jus džiugins visus metus. Šalia esantis tvenkinys taip pat prašysis Jūsų dėmesio.

 

Daugiau informacijos:

Būsto pasirinkimas >>

Privalumai

 • A energinio naudingumo klasė
 • Uždara teritorija
 • Vaizdo stebėjimo kameros

Planai

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Statomas
Klauskite kainos

Kopų Vila

Palanga, Vanagupės g. 9A
 • Plotas:
  26 - 39 m2
Statomas
€ 2 100 / m2

Šventosios Vartai

Palanga, Prieplaukos g. 14
 • Plotas:
  32 - 104 m2

1 Įvertinimas

 • Edgaras
  2020-06-19 ; 23:57

  Geras pavyzdys ko reikia LT pajūryje