Dvaro Namai

Kretinga, Vilniaus g. 16

Apie Projektą

DVARO NAMAI – tai nauji butai Kretingos dvaro parke. Dvaro namai šalia Kretingos muziejaus Žiemos sodo ir parko tvenkinių, šimtamečių ąžuolų ir liepų apsuptyje, vos 1 km nuo miesto centro kompaktiškų ir šiuolaikiškai įrengtų 38 butų 1-3 kambarių gyvenamasis namas. Butų dydžiai – nuo 20,67 iki 61,49 m². Gyventojų ir svečių patogumui – šalia namo įrengta automobilių parkavimo aikštelė.

DVARO NAMUOSE – puikiai įrengti butai su pilna apdaila. Visi butai turi individualią šildymo sistemą ir apskaitą, galimybę šildytis kada tik nori ir kiek nori, o tai reiškia, kad gyventi šiuose namuose galima ir komfortiškai, ir pigiai.

DVARO NAMAI įsikūrę strategiškai puikioje vietoje: iki artimiausios ikimokyklinės ugdymo įstaigos tik 500 metrų, iki gimnazijos – 800 metrų, šalia ligoninė ir poliklinika, iki miesto centro – 10 minučių pėsčiomis, patogus išvažiavimas Palangos, Šiaulių ir Klaipėdos kryptimis: iki Palangos – tik 10, o iki Klaipėdos – 20 kilometrų.

DVARO NAMAI – tai išskirtinė vieta ne tik gyventi, bet ir aktyviai leisti laiką parke bei mėgautis nuostabia aplinka.

Privalumai

  • Galimybė įsigyti sandėliuką

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika