Solo City

Vilnius, Viršuliškės, J. Rutkausko g. 27

Apie Projektą

Solo city – modernus gyvenamųjų namų kvartalas Vilniuje, Viršuliškėse. Nepaisant puikiai išvystytos infrastruktūros, kvartalas įsikūręs ramioje vietoje, atokiau nuo judriausių miesto gatvių. Čia įsikūrę gyventojai jau spėjo įvertinti visus kvartalo privalumus. “Solo city” 3-jų gyvenamųjų namų kvartalas jau baigtas statyti ir laukia naujakurių! Šiuolaikiškuose trijuose šešių aukštų namuose įrengti 126 jaukūs butai. Visi pastatai individualizuojami spalviniais sprendimais, o butai yra optimalaus 39-67 m2 dydžio, ekonomiški su efektyviai suplanuotomis erdvėmis.

Gyvenant tokiame būste, kiekvieną mėnesį galima ne tik apkarpyti komunalinių mokesčių išlaidas, bet ir tausoti aplinką. Tinkama daugiabučio namo konstrukcija, medžiagos ir įranga, prietaisai bei atsakingas vartojimas – nuo viso to priklauso, kiek energijos ir šeimos biudžeto lėšų pavyks sutaupyti. Korporacijos YIT įvairiose šalyse statomi energiją taupantys namai ją naudoja ne mažiau kaip 20 proc. efektyviau, negu nustatyta pagal vietos standartus.

Sujungta su miesto tinklais ji padės lengvai reguliuoti šilumą butuose. Kiekviename bute sumontuotas šilumos skaitiklių komplektas, taip pat – plieniniai radiatoriai su termostatiniais ventiliais ir gyvatukai voniose.

Butų langai ir balkonų durys – plastikinių profilių, pasižymintys gera garso ir šilumos izoliacija. Jie įrengiami taip, kad padėtų išvengti menkiausio šilumos praradimo.

 

Daugiau informacijos:

Butų pasirinkimas >>

Privalumai

 • Liftai
 • Požeminės parkavimo vietos
 • Uždara teritorija

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Video Pristatymas

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Išparduotas
Laisvų nėra
€ 1 814 / m2

Trimitų Namai

Vilnius, Šnipiškės, Trimitų g. 3
 • Plotas:
  41 - 66 m2
 • Kaina:
  77.000€ - 116.000€
Išparduotas
Laisvų nėra
€ 1 990 / m2

Ąžuolų Terasos

Vilnius, Antakalnis, Nemenčinės pl. 4
 • Plotas:
  43 - 120 m2
 • Kaina:
  85.000€ - 270.000€
Išparduotas
Laisvų nėra
€ 2 945 / m2

Žvėryno Apartamentai

Vilnius, Žvėrynas, Danielių g. 6
 • Plotas:
  55 - 82 m2
 • Kaina:
  143.000€ - 210.000€