Ambercity

Vilnius, Pašilaičiai, Grigalaukio g. 30

Apie Projektą

Nauji butai Ambercity statomi Pašilaičių mikrorajone. Uždara Amber City gyvenvietė – tai jauki atmosfera ir darni harmonija. Namai išsidėstę aplink didelį, šiuolaikišką vidinį kiemą su poilsio erdvėmis. Čia įrengti lauko treniruokliai, pavėsinės, iškylų zonos, kiemo baseinas, ugdančios ir saugios vaikų žaidimo aikštelės. Nauji butai Vilniuje Pašilaičiuose supami draugiškos ir saugios gyvenamųjų namų kaimynystės. Apželdinta aplinka ir patogūs suoliukai, pasivaikščiojimų keliai ir dviračių takeliai garantuos malonų laisvalaikį ir ramų poilsį. Rūpinantis gyventojų saugumu, namai įrengti su rakinamomis laiptinėmis ir telefonspynėmis. Visa teritorija stebima patikimomis IP vaizdo kameromis. Transporto priemones galima statyti dviejų aukštų požeminėje automobilių stovėjimo aikštelėje arba palikti antžeminėse stovėjimo vietose. Laikui bėgant, komplekse planuojama įkurti mažas krautuvėles ir įmones, teikiančias kasdienes paslaugas.

Kokybiškas, patvarus, ilgaamžis, pastelinių spalvų fasadas gyvenamajai aplinkai suteikia daugiau šilumos ir jaukumo. Silikatinių plytų mūro namai saugo šilumą ir atitinka B energinio efektyvumo klasę, o reguliuojama „Danfoss“ šilumos kontrolės sistema garantuoja individualius lūkesčius atitinkančias komforto sąlygas ir mažesnes šildymo sąnaudas. Siekiant pasirūpinti gyventojų komfortu, namuose sumontuoti A klasės pastato energinio naudingumo sertifikavimo reikalavimus atitinkantys dideli ir modernūs trijų stiklų langai su trigubu selektyvinio stiklo paketu, todėl visi butai yra šviesūs ir šilti. Pirmi Amber City daugiabučių aukštai turi erdvias terasas ramiam Jūsų poilsiui.

Nauji butai turi jaukią terasą ir erdvų balkoną. Gyventojus džiugins ir moderniai įrengtos laiptinės, į kurias patenka daug natūralios šviesos. Siekiant maksimalaus funkcionalumo ypatingas dėmesys skiriamas gyvenamosios erdvės išplanavimui – pirkėjams siūlomi butai su nišose esančiomis virtuvėmis (atskirtos pertvara), miegamuosiuose įrengtomis drabužinėmis, sieninių spintų nišomis ir tamsiais kambariukais. Siekdami taupyti Jūsų laiką, bet kurį Jums patikusi butą galime pasiūlyti su PILNA APDAILA! Individualiam skoniui siūlomi du dizainerio parengti variantai – skandinaviškas jaukumas arba moderni klasika. Nauji butai Vilniuje Pašilaičiuose laukia jūsų!

Gyvenamosios vietos lokacija užtikrina patogų susisiekimą, nepriklausomai nuo to, ar naudositės viešuoju transportu ar nuosavu automobiliu. Atstumas iki viešojo transporto stotelės siekia vos kelis šimtus metrų – čia kursuoja 5G, 32, 46, 105N autobusai ir 7, 13, 18 troleibusai. Jei važiuosite nuosavu automobiliu, miesto centrą pasieksite vos per 10 minučių. Gyventojų patogumui šalia komplekso įkurti vaikų darželiai, mokyklos, parkai, sporto klubai, prekybos centrai ir gydymo įstaigos.

 

Daugiau informacijos:

Antžeminio parkavimo kaina 4500€

Požeminio parkavimo kaina 6000€

Butų pasirinkimas >>

Privalumai

 • Aukštos lubos (2,7m<)
 • Liftai
 • Mūrinės vidinės pertvaros
 • Požeminės parkavimo vietos
 • Uždara teritorija
 • Vaizdo stebėjimo kameros

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Video Pristatymas

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Išparduotas
Laisvų nėra
€ 3 300 / m2

K. Kalinausko 20

Vilnius, Naujamiestis, K. Kalinausko g. 20
 • Plotas:
  49 - 144 m2
 • Kaina:
  176.000€ - 562.000€
Išparduotas
Laisvų nėra
€ 1 868 / m2

Naujamiesčio Alėja

Vilnius, Naujamiestis, Žemaitės g. 5B
 • Plotas:
  28 - 71 m2
 • Kaina:
  55.000€ - 140.000€
Išparduotas
Laisvų nėra
€ 1 390 / m2

Loft Factory

Vilnius, Naujamiestis, Vytenio g. 50
 • Plotas:
  28 - 120 m2
 • Kaina:
  Nuo 45.000€

1 Įvertinimas

 • Mykolas
  2018-11-03 ; 12:58

  Paprasti, įperkami butai miegamajame rajone. 🙂 Perkantiems būtinai rekomenduoju įsigyti parkingo vietą, nes kitu atveju automobilio palikti paprasčiausiai nebus kur.