Šiaurės Pašvaistė 3

Vilnius, Pilaitė, Danės g. 2

Apie Projektą

Šiaurės pašvaistė – tai namai šiaurinėje Vilniaus miesto dalyje, kuriuose kuriasi laimingi žmonės. Projekto idėja ir naudojamos pažangiausios technologijos priverčia stebėtis bei žavėtis – kaip ir pats gamtos reiškinys.

„Šiaurės pašvaistės“ namai – tai tobulas pasirinkimas laiko stokojantiems, tačiau jaukuose ir šiuolaikiškuose namuose gyventi norintiems žmonėms. Suteikiame Jums galimybę namus rinktis su daline arba pilna apdaila – jūs išsirenkate būstą, mes rūpinamės jo jaukumu.

Gerai išvystyta infrastruktūra: greitai apsipirksite išsirinktame prekybos centre, nuvesite vaikus į darželį ar mokyklą, šalia rasite ir gydymo įstaigas bei kitas paslaugas teikiančias įmones. mėgstantys aktyvų poilsį, laisvalaikį galės leisti prie netoliese esančių ežerų.

Savo namus „Šiaurės pašvaistėje“ neabejotinai atras žmonės, gyvenimo neįsivaizduojantys be technologinės pažangos; Unikalus architektūrinis sprendimas; Modernios dviračių saugyklos; Elektromobilių įkrovimo vietos; Požeminiai rūšiuojamų šiukšlių konteineriai.

Visi “Šiaurės pašvaistės” namai pastatyti taip, kad užtikrintų maksimalų gaunamą saulės šviesos srautą, tuo pat metu namuose palaikant komfortišką oro temperatūrą. Modernios, aiškios, ryškios formos ir linijos sukuria švarų bei estetišką dizainą, o  naudojamas stiklas vizualiai praplečia erdves ir suteikia lengvumo.

 

Daugiau informacijos:

Atviros parkavimo vietos kaina – 2000€, su stogine – 4000€.

Kotedžų pasirinkimas >>

Apdaila, Kainos, Pristatymas

Privalumai

 • Elektromobilių įkrovimo stotelės
 • Grindinis šildymas
 • Uždara teritorija

Planai

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Video Pristatymas

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Pastatytas
€ 1 270 / m2

Kalnėnų Panorama

Vilnius, Kalnėnai, Kašubų g.
 • Plotas:
  55 - 92 m2
 • Kaina:
  75.000€ - 119.000€
Pastatytas
€ 1 400 / m2

Vilon Homes

Vilnius, Ežeraičių g.
 • Plotas:
  139 - 198 m2
 • Kaina:
  170.000€ - 270.000€