Vilnelės Slėnis

Vilnius, Rasos, Pakraščio g. 10

Apie Projektą

Vilnelės Slėnis – tai šešių daugiabučių gyvenamųjų namų kvartalas, iškilsiantis tarp dabartinių Pakraščio ir Manufaktūrų gatvių. Šiuose moderniuose namuose bus įrengtas 221 butas, jų plotas sieks nuo 35 iki 107 kv. metrų. Po namais bus įrengtos požeminės automobilių saugojimo aikštelės, kuriose suprojektuotos 222 automobilių parkavimo vietos, dalis jų, su šalia įrengtomis pakrovimo stotelėmis, skirtos elektromobiliams. Taip pat požeminėje pastato dalyje suplanuotos net 5 bendro naudojimo dviračių saugyklų zonos, kuriose tilps per 100 dviračių, netoliese numatytos patalpos sandėliukams.

Namų statybai bus naudojama surenkamų konstrukcijų sistema, kurią sudaro gelžbetonio perdangos, apšiltintos trisluoksnės išorės sienos, vidaus sienos, laiptai ir laiptų aikštelės, liftų šachtos, balkonai, parapetai. Surenkami pastatai turi atviras vidines erdves, todėl galima lengvai modifikuoti interjero planus, planuoti kiekvieno buto išdėstymą. Tokie pastatai pasižymi gera garso ir šilumos izoliacija, atsparumu ugniai, oro kokybe ir pan. Daugiabučiai gyvenamieji namai pastatyti iš surenkamojo gelžbetonio gaminių – sienų, perdangų, laiptų – yra šilti, ilgaamžiai ir estetiški.

Gyvenamųjų namų kvartalas iškils unikalioje vietoje – sostinės savivaldybės inicijuoto projekto „Architektūros parkas“ teritorijoje. Ji driekiasi nuo Užupio iki Belmonto miško ir ribojasi su šalia vingiuojančios Vilnelės krantais. Netrukus ši teritorija virs išskirtiniu sostinės kvartalu, darniai įsikomponavausiu tarp senamiesčio ir Užupio, pereinamąja jungtimi tarp senojo miesto ir gamtos. Visa ši teritorija, o taip pat ir gyvenamasis kvartalas Vilnelės Slėnis taps nauju, darniu gyvenamuoju rajonu, turinčiu savo socialinę infrastruktūrą, savo kultūrą ir aktyvią daugiasluoksnę vietos bendruomenę.

Šiuo projektu turėtų susidomėti žmonės, kurie ieško kažko daugiau nei standartinis daugiabutis mieste. Pagrindiniai Vilnelės Slėnio namų privalumai: didelės terasos ir balkonai, aukšti vitrininiai langai, šildomos grindys, uždara vidinių kiemų sistema, kokybiškos apdailos medžiagos, geras erdvių santykis tarp pastatų, vaizdingos panoramos.

Vilnelės Slėnis – puikus variantas žmonėms, ieškantiems būsto gamtoje, norintiems turėti nuosavas terasas ir žolės lopinėlį, bet tuo pačiu nenutolti nuo miesto šurmulio.

 

Daugiau informacijos:

Butų pasirinkimas >>

Privalumai

 • Elektromobilių įkrovimo stotelės
 • Galimybė įsigyti sandėliuką
 • Grindinis šildymas
 • Liftai
 • Požeminės parkavimo vietos
 • Uždara teritorija

Planai

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Pastatytas
€ 1 685 / m2

Šilo Ežero Apartamentai

Vilnius, Antaviliai, Balžio g. 39
 • Plotas:
  64 - 97 m2
 • Kaina:
  108.000€ - 181.000€
Pastatytas
€ 1 350 / m2

Eika Namai Pilaitėje N2

Vilnius, Pilaitė, Karaliaučiaus g. 9B
 • Plotas:
  33 - 75 m2
 • Kaina:
  Nuo 49.000€
Pastatytas
€ 4 600 / m2

Pranciškonų Parkas

Vilnius, Senamiestis, Lydos g. 4
 • Plotas:
  30 - 187 m2
 • Kaina:
  244.000€ - 423.000€

1 Įvertinimas

 • Lukas
  2019-01-09 ; 12:41

  A+ klase, dideli langai, terasos, pilna daline apdaila, 20 min pisko iki centro – mano pasirinkimas 🙂