Kalnėnų Panorama

Vilnius, Kalnėnai, Kašubų g.

Apie Projektą

Nauji kotedžai Kalnėnų panorama – puikiai išvystytoje ir urbanizuotoje pietrytinėje Vilniaus miesto dalyje viename populiariausių rajonų – Kalnėnuose, nutolusiam tik 6 km nuo Vilniaus Rotušės, pradėtas vystyti bene gražiausias Vilniuje išskirtinės architektūros mažaaukštės statybos projektas.

Tiems, kas vertina tiek statinių, tiek savo gyvensenos kokybę, siūlome šiame uždarame kvartale septynis skirtingos architektūros namų tipus nuo 55 iki 92 kv.m su nuosavais terasos kiemeliais bei automobilių stovėjimo vietomis.

Išsirinkite ir mėgaukitės itin kokybišku, moderniu būstu bei pilnaverte projekto infrastruktūra: bus išasfaltuotos gatvės, įrengti apšvietimai, pilnai sutvarkyta ir aptverta aplinka. Puikus susisiekimas tiek su miesto centru, tiek su miegamaisiais rajonais bei patogus išvykimas iš paties Vilniaus – svarbus Kalnėnų rajono privalumas.

IŠSKIRTINIS EKSTERJERAS

Ne tik Kalnėnų, bet ir viso Vilniaus miesto urbanistiką papildys ir papuoš šis nuostabus projekto „Kalnėnų panorama“ projektuotojų komandos bei vystytojo architektūrinis rezultatas. Namai pasižymi savo fasadų bei architektūrinių sprendimų išskirtinumu: įvairių formų stogai, gausus spalvų koloritas, skirtingos fasadų dangos, nestandartinės konstrukcijos. Ir visa ši įvairialypė architektūra nuožmiai suderinta tarpusavyje ir sudaro nuostabų projekto vizualinį vientisumą. Analogiškų statinių Vilniuje tikrai nėra ir jie išties išsiskiria iš visų aplink supančių standartinių namų.

Apsilankykite galerijoje ir tuo įsitikinkite projekto techninės dokumentacijos vizualizacijose, kurios identiškai atvaizduoja būsimus projekto statinius.

A ENERGETINĖ KLASĖ

Projekto statinių estetika puikiai suderinta su statybine kokybe ir namų energetiniu efektyvumu. Numatyti architektūriniai ir inžineriniai sprendiniai atitiks A energinio naudingumo klasės charakteristikas, kurios užtikrins ir maloniai nuteiks būsimus gyventojus dėl itin žemų šildymo bei eksploatacijos sąnaudų. Kiekvienas namas turės autonominę dujinę šildymo sistemą su individualia apskaita. Bus įrengtos mechaninio vėdinimo sistemos ir taip pat suteikta galimybė gyventojams įsirengti rekuperacinę vėdinimo sistemą.

Projekto „Kalnėnų panorama“ namai ne tik efektingi, bet ir efektyvūs!

IŠVYSTYTA INFRASTRUKTŪRA

Ši nauja ir uždara gyvenvietė pratęs Kalnėnų geros infrastruktūros vientisumą ir gyventojų patogumui bus išasfaltuotos gatvės bei privažiavimas iki pat projekto, nutiesti šaligatviai. Įrengtas projekto gatvės apšvietimas suteiks jaukumo bei saugumo tamsiu paros metu.

Namams privatumą užtikrins pilnas gyvenvietės aptvėrimas, o kaimynus tarpusavyje skirs augalijos linijos. Automobilių stovėjimo aikštelės užtikrins darnų automobilių statymą bei po dvi asmenines vietas kiekvienam namui.

Kokybišką gyvenseną garantuoja ne tik keturios namo sienos, bet ir aplink supanti infrastruktūra!

FUNKCIONALŪS IŠPLANAVIMAI

Šis mažaaukštės statybos projektas pateikia ne tik eksterjerų įvairovę, bet ir skirtingų išplanavimų gausą. Tikrai galite pagal savo asmeninius poreikius atrasti sau tinkamą būsto išdėstymą. Projekte siūlome nuo 3 iki 5 kambarių itin funkcionaliai ir ergonomiškai išplanuotus 55 – 92 kv.m būstus. Iki smulkmenų apgalvotos visos vidaus erdvės, nėra jokių nenaudingų plotų, viskas išdėstyta praktiškai ir patogiai.
Visų projekto „Kalnėnų panorama“ namų terasos bei svetainės orientuotos į pietų pusę, kas visada užtikrins tiesioginę saulės šviesą bei šilumą!

 

Daugiau informacijos:

Kotedžų pasirinkimas >>

Apdaila, Kainos, Pristatymas

Privalumai

 • A energinio naudingumo klasė
 • Uždara teritorija

Planai

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Pastatytas
€ 1 340 / m2

Šiaurės Pašvaistė 3

Vilnius, Pilaitė, Danės g. 2
 • Plotas:
  61 - 139 m2
 • Kaina:
  90.000€ - 166.000€
Pastatytas
€ 1 400 / m2

Vilon Homes

Vilnius, Ežeraičių g.
 • Plotas:
  139 - 198 m2
 • Kaina:
  170.000€ - 270.000€