Paparčių Namai

Vilnius, Šnipiškės, Linkmenų g.

Apie Projektą

Paparčių namai – tai visiškai naujai kuriamas kvartalas, įsikūręs šalia sostinės Linkmenų ir Utenos gatvių, viename perspektyviausių Vilniaus centro rajonų – Šnipiškėse. Uždara gyvenvietė kuriama strategiškai patogioje vietoje, iš kurios pasiekti norimą tikslą mieste – patogu tiek nuosavu, tiek viešuoju transportu.

Paparčių namai įsikūrę viename perspektyviausių sostinės centro rajonų – Šnipiškėse, netoliese strategiškai svarbių gatvių, kuriomis patogu pasiekti tiek aplinkinius, tiek kitus miesto centro rajonus. Gyvendami šiame projekte – turėsite galimybę džiaugtis ne tik centro privalumais, bet ir išskirtine aplinka. Greta Šnipiškių ežerėliai, įrengiami pasivaikščiojimo taikai, poilsio zonos, parkeliai. Netoli kvartalo įsikūrusios mokyklos, vaikų darželiai, prekybos centrai, sporto aikštynai, vandens pramogų ir daugiafunkcinės arenos, verslo centrai.

Aplinkinė teritorija ypatinga dar ir tuo, kad visai greta projekto namų iki 2020 metų miesto savivaldybė įgyvendins Senvagės slėnio sutvarkymo projektą. Jo metu bus įrengta nauja rekreacinė zona su dviračių ir pėsčiųjų takais, vaikų žaidimų aikštelėmis, lauko kavine. Taip pat bus sutvarkyti Senvagės vandens tvenkiniai (Šnipiškių ežerėliai) – įrengti laiptai ir medinės terasos, atsiras sporto aikštelė, petankės (rutulinio) aikštelė ir lauko treniruokliai, bus įrengta uždara šunų treniravimo aikštelė, apšvietimas, sutvarkyti želdynai.

Paparčių namai yra mūriniai, todėl tvirti ir ilgaamžiai. Ekspertų teigimu, mūriniai namai pasižymi puikia garso ir šilumos izoliacija, o paties namo gyvavimo amžius yra apie 100 metų ir daugiau. Tokios konstrukcijos namai pasižymi ir itin gerais priešgaisriniais duomenimis bei atsparumu gamtos reiškiniams.

Namai pasižymės itin aukštu (A+) energiniu efektyvumu, todėl būsite tikri, kad taupysite ne tik energijos išteklius, bet ir savo finansines išlaidas komunaliniams mokesčiams. Aukščiausia kokybė pastatuose derinama su itin funkcionaliu išplanavimu projekto butuose ir bendrosiose erdvėse. Šiame projekte naujakuriai galės rinktis įsigyti ir sandėliukus – tokiu būdu tvarkingai saugoti daiktus, kurie užimtų papildomą vietą bute.

Kvartalo kieme jausitės saugiai ir ramiai, nes visa gyvenvietės teritorija bus aptverta nuo šalia esančių gatvių ir kiemų. Jūs ar jūsų artimieji galėsite džiaugtis privatumu, nes į Jūsų kiemą lankytojai galės patekti tik su specialiu praėjimo raktu.

 

Daugiau informacijos:

Butų pasirinkimas >>

Apdaila, Kainos, Pristatymas

Privalumai

 • A energinio naudingumo klasė
 • Liftai
 • Požeminės parkavimo vietos
 • Rekuperacija
 • Uždara teritorija

Planai

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Statomas
€ 2 897 / m2

Aukštupis

Vilnius, Senamiestis, Krivūlės g. 9
 • Plotas:
  43 - 101 m2
 • Kaina:
  117.000€ - 437.000€
Statomas
Klauskite kainos

Sapiegų 19

Vilnius, Antakalnis, L. Sapiegos g. 19
 • Plotas:
  24 - 85 m2
Statomas
€ 1 980 / m2

Kernavės Aveniu

Vilnius, Šnipiškės, Kernavės g. 4
 • Plotas:
  37 - 98 m2