Vilniaus Kalvos

Vilnius, Užutrakio g. 11

Apie Projektą

Vilniaus Kalvos – sklypai Vilniuje ieškantiems gamtos teikiamos ramybės, puikaus susisiekimo su miesto centru ir išvystytos socialinės infrastruktūros.

Jums nebereikės rūpintis infrastruktūra. Kvartale įrengiama centralizuota vandentiekio ir nuotekų sistema, plačios asfaltuotosgatvės, šaligatviai, gatvių apšvietimas, vaizdo kameros, bendros poilsio zonos ir kt. – viskas Jūsų patogumui ir saugumui. Sklypo su visa nurodyta infrastruktūra VILNIAUS KALVOSE kaina nuo 2599 EUR/a.

VILNIAUS KALVOS išsiskiria vieninga ir gerai organizuota bendruomene. Mes iš anksto pasirūpinome bendros tvarkos taisyklėmis, taip užtikrindami efektyvų kasdienių klausimų sprendimą. Taip sudaromos sąlygos darniai gyventi ir nuosekliai gerinti aplinką.

VILNIAUS KALVŲ kvartalas yra vos kelios minutės automobiliu iki Vilniaus pietinio aplinkelio, kuriuo greitai pasieksite miesto centrą. Tad automobiliu Gedimino prospektą pasieksite per keliolika minučių, savo kelyje pravažiuodami vos du šviesoforus.

Šioje kryptyje piko metu nesusidaro didelių transporto spūsčių, todėl kur kas mažiau laiko sugaišite jose stovėdami. Šiuo atžvilgiu VILNIAUS KALVŲ vieta daug palankesnė nei, pavyzdžiui, Pilaitė, Molėtų pl. ar Ukmergės kryptys. Išvystyta ir viešojo transporto infrastruktūra – netoliese stotelė.

Netoliese VILNIAUS KALVŲ yra net 4 valstybiniai vaikų darželiai ir net 4 mokyklos, o visai šalia kvartalo – privatus lopšelis-darželis „Kalvų varniukai“.

Dar daugiau – pagal naująjį Vilniaus miesto bendrąjį planą vos už kelių šimtų metrų nuo VILNIAUS KALVŲ ribos numatoma atidaryti valstybinį darželį ir valstybinę mokyklą.

VILNIAUS KALVOS yra Vilniaus mieste, o ne Vilniaus rajone. Turbūt niekada detaliai neanalizavote, kokie yra gyvenamosios vietos mieste privalumai palyginus su gyvenamąja vieta rajone. Mes išanalizavome – tai yra mokyklų, darželių prieinamumas ir kompensacijos (100 EUR per mėn.),  gatvių priežiūra, NT mokesčiai, dalyvavimas miesto valdyme ir t.t. Skirtumas tikrai reikšmingas.

 

Infrastruktūra:

Elektros įvadai kiekviename sklype. 5 kW su galimybe padidinti pagal poreikį.

Kiekviename sklype įrengiama centralizuota miesto vandentiekio ir nuotekų sistema.

Jūsų saugumui ir patogumui – įrengiamas gatvių apšvietimasvisame kvartale.

Tiesiami šaligatviai ir platūs asfaltuoti keliai – kokybiškam ir saugiam gyvenimui kvartale.

Sutartys su apsaugos įmone ir vaizdo kamerų sistema – saugiam ir ramiam gyvenimui.

Įvedamos dujos, tačiau prisijungti nebūtina (tik pagal individualų poreikį).

Greitas šviesolaidinis internetas ir televizija – savaime suprantamas dalykas mūsų kvartalo gyventojams.

Kvartale numatyta per 1 ha teritorija vaikų žaidimams, sportui ir bendruomenės poilsiui.

 

Daugiau informacijos:

Sklypų pasirinkimas >>

Privalumai

 • Vaizdo stebėjimo kameros

Planai

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

€ 2 630 / a

Gulbių Slėnis

Vilnius, Gulbinai, Toluvos g.
 • Plotas:
  6 - 15 a
 • Kaina:
  19.000€ - 39.000€
Klauskite kainos

Sakmių Pakrantė

Vilnius, Gineitiškės, Sakmių g.
 • Plotas:
  10 - 27 a
€ 600 / a

Prie Neries Kilpų

Vilnius, Šlaito g. 2
 • Plotas:
  25 - 34 a
 • Kaina:
  12.000€ - 50.000€