Antakalnio Gintaras

Vilnius, Dvarčionys, Taurijos g. 33

Apie Projektą

Antakalnio gintaras – ambicingas daugiabučių projektas Antakalnyje. A+ klasės energetinio naudingumo butai, užtikrins, jog gyvenimo išlaidos būtų minimalios. Vos trijų aukštų namai, suteiks privatumo, bei ramaus gyvenimo jausmą. Butai įsikūrę ramioje vietoje, naujai besikuriančiame rajone Naujasis Antakalnis. Prie kiekvieno daugiabučio įrengtos vaikų žaidimų aikštelės, leis ramiai jaustis, kol vaikai žais kieme.

 

Ypatumai:

Tik 3 aukštų, išskirtinės architektūros namai, tai atgaiva žmogui, ieškančiam mažos ir jaukios bendruomenės šalia miesto, bet jaukios gamtos apsuptyje.

Atsakingai apgalvoti technologiniai sprendimai – A+ energetinė klasė ir rekuperacinė vėdinimo sistema, kurios dėka gaiviu ir visada švariu oru galėsite mėgautis ne tik gamtos apsuptuose daugiabučių kiemuose bet ir pačiuose butuose.

Laisvalaikio ir poilsio erdvės mažiesiems, paaugliams ir suaugusiems suteiks galimybę kokybiškai leisti laiką kartu su visa šeima, o uždara vaikų žaidimų aikštelė leis saugiai jaustis, kol vaikai žais kieme.

Autonominis dujinis šildymas užtikrins ekonimišką namų išlaikymą net šalčiausiu sezonu.

Miesto centrą patogiai pasieksite automobiliu arba Vilniaus miesto viešojo transporto autobusu, kurio stotelė vos už 400 m.

Mūsų tikslas, kad būsto įsirengimas būtų sklandus ir nekeltų rūpesčių, todėl butuose atliekame pilną dalinę apdailą, įrengiame rekuperacinę vėdinimo sistemą ir dujinį katilą šildymui.

Antakalnio Gintaras statomas žmonėms, kurie vertina nedidelį kaimynų ratą, saugumą ir privatumą. Projekto gyventojams kasdienybe taps kokybiškas poilsis gamtoje bei vakarai gryname ore su šeima.

Daugiabučių gyventojai erdviuose balkonuose mėgausis šiltais vasaros vakarais, o pirmų aukštų gyventojai turės privačias terasas.

Gamtovaizdis diktuoja architektūrą: vyrauja modernūs mediniai dekoro elementai, ramios pastelinės spalvos. Butuose įrengti dideli vitrininiai langai, kurie namams suteiks jaukumo ir natūralios saulės šviesos.

Apdaila, Kainos, Pristatymas

Privalumai

 • A energinio naudingumo klasė
 • Grindinis šildymas
 • Rekuperacija

Planai

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Išparduotas
Laisvų nėra
€ 3 548 / m2

Basanavičiaus 9A

Vilnius, Senamiestis, J. Basanavičiaus g. 9A
 • Plotas:
  45 - 181 m2
 • Kaina:
  190.000€ - 599.000€
Išparduotas
Laisvų nėra
€ 1 850 / m2

B23

Vilnius, Naujamiestis, Birželio 23-iosios g. 12
 • Plotas:
  30 - 83 m2
 • Kaina:
  58.000€ - 161.000€
Išparduotas
Laisvų nėra
€ 1 585 / m2

Eglių Takas

Vilnius, Naujamiestis, Eglių g. 35
 • Plotas:
  25 - 62 m2
 • Kaina:
  46.000€ - 110.000€