Namai Prie Liepų

Vilnius, Šnipiškės, Kalvarijų g. 186A

Apie Projektą

Vertinate savo laiką, norite daugiau jo praleisti su šeima, o ne automobilių spūstyse, pasiilgstate medžių ošimo ir paukščių čiulbesio šalia savo namų, tuomet projektas NAMAI PRIE LIEPŲ yra skirtas Jums, nes viskas, ko reikia kokybiškam šeimos gyvenimui, yra čia.

Turite mažametį vaiką, paauglį moksleivį ar aukštojo mokslo siekiantį studentą? Tuomet projektas NAMAI PRIE LIEPŲ irgi būtent Jums. Tik kelios minutės pėsčiomis iki darželio, mokyklos, licėjaus.

Mėgstate sportą, pramogas ir įdomų laisvalaikį? Tuomet rinkitės butą šiame projekte, nes netoli namų surasite didžiuosius prekybos centrus, dvi didžiąsias koncertų sales, vandens parką ir sporto klubus.

Jaukus, žalias, patogioje vietoje vykdomas projektas NAMAI PRIE LIEPŲ tarsi byloja, kad čia viskas arčiau.

Tik 4 aukštų namas didmiestyje, pripildytame daugiaaukščių namų ir dangoraižių, tai atgaiva žmogui, ieškančiam mažos ir jaukios bendruomenės. Visi butai turi erdvias įstiklintas lodžijas. Pabudę ankstų rytą, saulei dar žaidžiant aukštai danguje, galite mėgautis puodeliu rytinės kavos, o vakare, saulei pasislėpus už medžių viršūnių, ramiai paskaityti knygą ar išgerti kvapnios arbatos. Po namu įrengta uždara automobilių stovėjimo aikštelė. Įsigiję joje stovėjimo vietą, išvengsite rūpesčio sugrįžus po darbo ar vėlų vakarą pasistatyti automobilį, o žiemą nereikės vargti stengiantis atšildyti ir nuvalyti storu sluoksniu apledėjusius langus. Čia įrengta ir dviračių saugykla. Vidiniame namo kieme įrengta jauki vaikų žaidimo aikštelė, kurioje vaikai saugiai žaisdami galės klausytis šlamančių liepų melodijos. Atsižvelgiant į gyvenimo netoli miesto centro pobūdį, gyventojų privatumui ir saugumui skirtas ypatingas dėmesys: įrengtas uždaras, vaizdo kameromis stebimas vidinis kiemas, į kurį galės patekti tik gyventojai ir jų svečiai.

 

Daugiau informacijos:

Butų pasirinkimas >>

Privalumai

 • Liftai
 • Požeminės parkavimo vietos
 • Uždara teritorija
 • Vaizdo stebėjimo kameros

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Video Pristatymas

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Išparduotas
Laisvų nėra
€ 1 486 / m2

Dociškių g.

Vilnius, Pašilaičiai, Dociškių g. 3D
 • Plotas:
  40 - 68 m2
Išparduotas
Laisvų nėra
€ 2 841 / m2

Urban 8

Vilnius, Senamiestis, Naugarduko g. 8
 • Plotas:
  34 - 68 m2
 • Kaina:
  76.000€ - 204.000€
Išparduotas
Laisvų nėra
€ 1 648 / m2

Ozo Trikampis

Vilnius, Šnipiškės, Kernavės g. 88
 • Plotas:
  62 - 82 m2
 • Kaina:
  113.000€ - 126.000€