Sidabrės Slėnis

Vilnius, Gulbinai, Sidabrės g. 1

Apie Projektą

Sidabrės slėnis – naujai kuriamas jaukus ir uždaras sklypų kvartalas Vilniaus mieste, perspektyvaus Gulbinų mikrorajono centre. Geriausia kaina, nuostabi gamta, patrauklūs sklypų plotai, privatūs uždari akligatviai, bei saugi kaimynystė. Kviečiame išsirinkti sklypą ir jau ateinantį pavasarį pradėti savo namo statybas! Elektra atvedama prie sklypų. Įrengiama kieto pagrindo gatvė. Netoliese – jau gyvenantys ir besikuriantys kaimynai. Kvartalo bendruomenei priklausys 833 m2 želdynas. Jame bus galima įsirengti vaikų žaidimo aikštelę, sporto aikštyną, grilio ar ramaus poilsio zoną.

Gulbinų rajonas susisiekimo požiūriu yra labai patrauklus nes yra išsidėstęs prie vienos iš svarbiausios miesto magistralės – Molėtų plento (A-14), kuria galima per 30 minučių pasiekti populiariausias Vilniečiams rekreacines zonas, esančias 30-50 km atstumu nuo Vilniaus. Iki miesto centro Molėtų plentas (Geležinio Vilko gatvė) yra greitojo eismo 80 km./val. gatvė. Ne piko metu kelionė automobiliu iki centro trunka tik apie 10 min. Piko metu automobilių spūstys susidaro tik ties miesto centru.

Gamtos požiūriu – Gulbinai vienas iš patraukliausių rajonų visame mieste, iš trijų pusių ribojasi su didžiausiu mieste Verkių regioniniu parku, kuriame jau yra išvystyti sporto, poilsio bei rekreacijos objektai, yra net 3 Natūra 2000 teritorijos, 6 ežerai, 4 upės, vienas didžiausių Vilniuje dvaras, paveldo objektas – Verkių dvaras. Išvardintais aspektais Gulbinai stipriai išsiskiria iš kitų potencialių Vilniaus miesto plėtros teritorijų, kurios mažiau patrauklios tiek gamtovaizdžio, rekreacijos, tiek ir susisiekimo požiūriu.

 

Daugiau informacijos:

Sklypų pasirinkimas >>

Planai

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Išparduotas
Laisvų nėra
€ 3 560 / a

Miško Terasos

Vilnius, Gulbinai, Raudonės g.
  • Plotas:
    7 - 17 a
  • Kaina:
    19.000€ - 55.000€