Kalnėnų Slėnis

Vilnius, Kalnėnai, Lyvių g. 1

Apie Projektą

Kalnėnų slėnis – tai naujos statybos kotedžų ir individualių namų gyvenvietė Kalnėnuose.

Projekto vystytojas ypatingą dėmesį skiria vaikams ir jų aktyviam poilsio leidimui. Čia kuriamos laisvalaikio zonos, kuriose aktyviai leisti laiką galės tiek mažieji „Kalnėnų slėnis“ gyventojai, tiek jų tėveliai. Kotedžų gyvenvietėje mažiesiems numatytos laisvalaikio erdvės. Žiemą „Kalnėnų slėnis“ gyventojai galės mėgautis žiemos malonumais – slidinėti su rogėmis nuo kalno, o vasarą mėgausis vasaros teikiamas malonumais – žais futbolo aikštėje.

Gyvenvietėje vyrauja grynas oras ir ekologiška aplinka. Netoliese yra Ribiškių kraštovaizdžio draustinis, Pavilnių regioninis parkas bei Nemėžio ežeras. „Kalnėnų slėnis“ geografiškai išsidėstęs gerokai aukščiau nei didžioji dalis kitų Vilniaus mikrorajonų, todėl gyventojams negresia oro užterštumas, nes tai vienas ekologiškiausių mikrorajonų Vilniuje.

Kotedžuose „Kalnėnų slėnis“ įsikūrusios šeimos, vos per kelias minutes gali atsidurti sostinės senamiestyje. Na, o nutiestas aplinkkelis leidžia per 10-15 min. pasiekti praktiškai bet kurį Vilniaus rajoną, net ir piko metu.

Netoliese įsikūrusi „Ikea” parduotuvė, prekybos centras „Nordika”. Mėgstantys aktyvų laisvalaikio leidimą, vasaros metu pramogauti galės visai šalia veikiančiame vandenlenčių centre „Wake Town”, na, o žiemos metu, vos už kelių kilometrų ras Liepkalnio slidinėjimo centrą.

Šilti, energetiškai efektyvūs ir ekonomiški kotedžai Vilniuje „Kalnėnų slėnis“. Kotedžai pasižymi itin gera šilumos izoliacija bei vėdinimo sistema, kokybiškais langais ir mažesniais energijos kaštais. Kotedžai yra labai gero sandarumo, todėl žiemą nebūna šalta, o vasarą – karšta.

Rūpindamiesi ekologija, skatiname gyventojus naudoti atsinaujinančią elektros energiją, važinėti ekologišku transportu. Projekto vystytojas priklauso įmonių grupei, kurie teikia inovatyvius energetinius sprendimus. Todėl gyventojams bus sudarytos visos sąlygos pasistatyti saulės elektrines bei automobilio įkrovimo stoteles. Darbai bus padaryti profesionaliai ir už geriausią rinkoje esančią kainą.

 

Daugiau informacijos:

Kotedžų pasirinkimas >>

Apdaila, Kainos, Pristatymas

Privalumai

 • Grindinis šildymas
 • Rekuperacija

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Video Pristatymas

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Pastatytas
€ 1 090 / m2

Suopių Namai

Vilnius, Suopių g. 43
 • Plotas:
  119 m2
 • Kaina:
  125.000€ - 172.000€
Pastatytas
€ 1 254 / m2

Pavilnio Kotedžai

Vilnius, Pavilnys, Z. Gulevič g. 44
 • Plotas:
  104 - 132 m2
 • Kaina:
  109.000€ - 200.000€
Pastatytas
€ 1 220 / m2

Neries Slėnis

Vilnius, Želmenų g.
 • Plotas:
  94,1 m2
 • Kaina:
  94.000€ - 125.000€

1 Įvertinimas

 • Tadas
  2018-09-07 ; 14:51

  Kiek teko apžiūrinėti (II etapą) – vienas labiausiai patikusių kotedžų projektų. Santykinai didelis plotas, išplanavimas, pakankamai žemės, namai estetiškai atrodo labai gerai. Geras rajonas (Kalnėnai), asfaltuotas privažiavimas, gražiai sutvarkyta aplinka.
  Minusai: Kai kurių II etapo kotedžų svetainės didieji („vitrininiai“) langai išeina ne į vidinį kiemelį, o į parkingo pusę – nesusipratimas. Taip pat, kaip ir daugumoje kotedžų labai skurdi dalinė apdaila – nėra katilo, laiptų ir pan. II etapo kotedžai B energetinės klasės, tad kai kam tai irgi gali būti minusas.
  Apibendrinus, nežinau kaip dėl III-IV etapų, tačiau II etapo kotedžai tikrai verti dėmesio.